• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    CYBER_GEORGE
    CYBER_GEORGE --- ---
    CORNELA: tak teoreticky to muzes smichat urcite. :) Mne zajima, jake to muze mit nasledky.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CORNELA: v českým ne, tady píšou že ve stříkačce nemíchat ale dát do jinýho místa. ale s tyfem a HepA vyloženě můžou jít najednou

    Stamaril powder and solvent for suspension for injection in pre-filled syringe - Summary of Product Characteristics (SmPC) - (emc)
    https://www.medicines.org.uk/emc/product/1683

    jediný kde píšou že se to nesmí dávat najednou s ostatními vakcinami je tady

    Vakcína Stamaril | AVENIER - Očkování a cestovní medicína
    https://www.ockovacicentrum.cz/cz/stamaril
    CYBER_GEORGE
    CYBER_GEORGE --- ---
    E2E4: ja osobne jsem byl v Avenier a ti u jimi pouzivane vakciny (Stamaril) jasne uvadeji, ze dalsi ockovani je mozne nejdriv za 4 tydny - jedinou vyjimku predstavuji vakciny podavane usty. Pokud tedy nekdo jiny tvrdi, ze je mozna (a bezpecna) podobna kombinace, tak bych byl minimalne hodne opatrny.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    :)
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: MINERWA --- --- 10:42:15 4.6.20211
    DARKSUN: já myslim, že to je dr, a tak jsem si našla jiného
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MINERWA: Něco se ti nezdá na postupu doktora -> jdeš si vyžádat druhý názor jiného = správný postup
    Něco se ti nezdá na postupu doktora -> doktoři jsou kreténi co se honí jen za ziskem a budeš se léčit radši bylinkama a biorezonancí = špatný postup
    Nic složitějšího v tom až tak není.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DARKSUN: já myslim, že to je dr, a tak jsem si našla jiného
    tak já teda kovid beru jako spásu, i když to zní divně, doufám, že díky němu vynaleznou univerzální lék na zánět štíné žlázy ad postcovid syndrom a nebudeme si muset ničit vnitřnosti pokusama
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    MINERWA: dopredu to proste nepoznas... takova je realita... kazdy clovek je jiny a jinak na nej nektere leky funguji...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    "je jí blbě z těhle léků, tak jí zkusíme dát léky pro lidi, kteří neumí trávit laktózu, to je jedno, že ona jí tráví úplně v pohodě"
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DARKSUN: má to něco společného s doktorama, když se bavíme o důvěře k nim, metoda pokus omyl ti vyhovuje, jo?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    MINERWA: co to ma spolecneho s ockovanim? A ano, jsou ruzne leky a ruzne typy lidi. Nektere leky se nehodi pro kazdeho a je potreba pouzit jine...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    DARKSUN: já jak jsem viděla nějakej pořad na čt1 o tom, jak někteří doktoři jsou připláceni za předepisování určitých léků, už jsem trochu skeptická
    moje dr mi předepsala léky na zánět štítné žlázy, kdy mi dělala celokrevní rozbor, bylo mi po nich divně-zfetovaně, vlasy mi houstnou, beďary úplně zmizely-a endokrinoložka mi naordinovala, že je nemám brát pravidelně, krev z krku, wtf
    furt mi je blbě, tak změna značky-něco pro lidi, kteří neumí trávit mlíko etc., wtf?!
    bylo mi furt hrozně blbě, furt průjmy, krev z krku i z konečníku.... a ona mi řekne, že si mám zajít na kolonoskopii, wtf?
    tam jsem samozřejmě loni byla a dělal jí primář, ohledně covidu se mi vysmál "covid tady? haha"
    prášky už skoro rok neberu a je mi líp, krev od tý doby žádná
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CYBER_GEORGE: verim doktorum, rekli, ze to je bezpecny, tak jsem do toho sel. to co jsem mel jsou veci, ktere k ockovani obcas patri, proste to telo reaguje na to, ze do sebe "dostava nemoc"
    E2E4
    E2E4 --- ---
    CYBER_GEORGE: myslím, že to jde hlavně na vrub té žluté zimnici, na tu bývají silně reakce, vzácně dokonce i onemocnění připomínající žlutou zimnici a úmrtí..

    taky co by člověk čekal od vakcíny na principu oslabeného živého viru, vyvinuté v roce .. checks notes .. 1937 :)
    CYBER_GEORGE
    CYBER_GEORGE --- ---
    DARKSUN: ja mam ockovani proti zlute zimnici take a nemel jsem jediny problem. To, co popisujes, bych ale dobrovolne nepodstoupil a myslim, ze pokud do toho nekdo jde, tak se pak nemuze divit pripadnym nasledkum.

    Pokud uz bych si z nejakeho duvodu nemohl ta ockovani nejak rozumne rozvrhnout, tak bych radeji neco ozelel - opravdu si nemyslim, ze je zapotrebi nechat si pred odletem pichnout vsechny vakciny, ktere ti doporucuji v ruznych centrech (typicky proti tomu brisnimu tyfu). Coz pisu jako nekdo, kdo jiz nekolik mesicu zije v Amazonii.
    NRG
    NRG --- ---
    FINSON: i mikrovlnka a GPS. A hafo dalších. Spousta toho je v principu zbraň
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    DARKSUN: nejsem paranoik, bylo to myslene jako otazka..jsem prepracovanej a melu kraviny :))
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    LYNCH: ti neco prozradim, kdyz jsem jel na silvestra 2019 do brazilie, tak jsem si musel udelat nejaky ockovani... dostal jsem zlutou zimnici, brisni tyfus a zloutenku. Obe ockovani (behem jednoho ockovani jsem dostal dve injekce, do kazdyho ramena jednu) jsem omarodil dva dny doma v bolestech, horeckach a neprijemnych stavech...

    A mimochodem, jasne, nesmi se o tom mluvit, aby nebyl pruser.. Aby pak, az se to provali, a ono by se to provalilo, byl jeste vetsi pruser? :-)) mimochodem, jak chces tu konspiraci udrez v tajnosti, kdyz se denne po celem svete ockuji miliony lidi?

    Zkus nebejt paranoik a pouzivej mozek. A ja bezim na ockovani, ve dve na me cekaji...
    FINSON
    FINSON --- ---
    Tak internet je původně taky vojenská technologie.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam