• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    KRAMERIUS: ještě mam jeden argument, vis o to ze vakciny nebyly konstuovany proti sireni viru ale pro vybudovani imunity v organizmu? hned zacatek toho meho sdileneho videa.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: ale pořád se stykas s důchodci při venčení psa a psalas že máš přítele.. a 50% (spíš je to teda víc), je 2x větší zlepšení. zadarmo.

    kdybych ti dal milion, taky bys říkala že to nemá cenu protože být stojí 2 milióny?

    takže máš možnost něco získat, a nic co ztratit. tak v čem je problém?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: ale pořád se stykas s důchodci při venčení psa a psalas že máš přítele.. a 50% (spíš je to teda víc), je 2x větší zlepšení. zadarmo.

    kdybych ti dal milion, taky bys říkala že to nemá cenu protože být stojí 2 milióny?

    takže máš možnost něco získat, a nic co ztratit. tak v čem je problém?
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    LUKASM: zahranicni delnici, kteri zde pracuji legalne, tak maji pojisteni... v praze se odhaduje pocet cizincu na 210 tis v roce 2019... muzes mi ukazat ty statisice cizincu bez pojisteni, lekare, ci proc by se nemohli ockovat?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Házíš se do něj sama.
    Prostě se bojíš a hledáš si zástupné důvody proč se neočkovat.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LUKASM: Ano můžeš za to i ty.
    Nemusíš mi to vysvětlovat, mám podobně blbou švagrovou, taky antivax, manžela přesvědčila, aby se neočkoval, zkoušela to i na jeho rodiče (naštěstí neúspěšně), teď jí do prdele poslala už i nejstarší dcera (18 let) a nechala se naočkovat.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: neházej mě do pytle s někým, kdo potká 500 lidí za tejden a sahá na ně
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Lež
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Ano může, protože je sobec a debil, stejně jako LUKASM, ty, Csáková, Volný, Dostál a hromada dalších.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: ty se mě vážně ptáš, proč do sebe nejdu píchnout vakcínu s úspěšností max 50%? protože nikam nechodim!
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    KRAMERIUS: vidim, ze uz muzu i za neockovany duchodce super, a momochodem pocitas ve svoji verzi dokonalyho sveta s tim, ze napriklad v Praze jsou statisice zahranicnich delniku vvruznych profesich, ktery nemaji ani svyho lekare natoz nejakej test nebo vakcinu?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Takže ti o žádné 60+ lidi nejde, jen se prostě bojíš a hledáš si výmluvy.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: jo ta vakcína stejně "funguje", jako furt hrajeme na matematiku? co takovej superspreader doktor bez příznaků může napáchat?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    LUKASM: vedlejší skupina je těhle důkazů plná [viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)] stačí umět číst.
    EKG
    EKG --- ---
    LUKASM: No jeste chvili pobav, nez pujdes do ignoru.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS: hele, jako kdo za to může je snad jasný

    DARKSUN: až bude naočkovanejch 100% zdravotníků a pracovníků v nemocnicích, pak možná změním názor
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    DARKSUN: Nebýt toho hrozícího kolapsu nemocnic, tak by mi to bylo vcelku jedno.
    Všichni dostali šanci s tím něco udělat.
    LUKASM
    LUKASM --- ---
    KRAMERIUS: to neni pravda, chci data, chci cisla, chci relevantni důkazy.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    E2E4: kdyz clovek porovna pocty aktualne nakazenych a najde si hodnoty z prvni vlny, tak hospitalizovanych je jen drobne min nez v te prvni vlne... a roste to, jeste nedavno to bylo trikrat min nez v prvni vlne... zacinam mit strach, ze to co se na nas riti je mnohem vetsi nez minulou zimu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam