• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRK_R23: tak kdes vzal FRK_R23
    AMANT
    AMANT --- ---
    E2E4: Hošánci zlobili, viďte, pane Filuto?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    FRK_R23: Díky za odkaz, vcelku to potvrzuje můj odhad na šanci jedna ku několika milionům - zdá se že pro celou populaci, nejen pro mladé a zdravé.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    MINERWA: to snad radši aby ses očkovala.
    AMANT
    AMANT --- ---
    MINERWA: Virus štěstí se zřejmě vyčerpal:(
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: a šla jsem po přechodu, jaká je tohle šance?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MINERWA: Gratuluju, tím se tvoje šance na smrt po vakcíně opět dramaticky snižila.

    No nic, musím jít vyvenčit svého tučňáka.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRK_R23: auto už mě přejelo na Vánoce, 2 měsíce v komatu ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    Schopenhauer měl pravdu, nemyslíte? Život bez bolesti nemá smysl.
    Pánové, Minerwa chce dát vašim životům smysl.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: *poloizolovat-znamená nechodit nikam jinam než do obchodu a se psem, ale přítel denně jezdí MHD do práce a týdně za svým neočkovaným otcem
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MINERWA: Může tě přejet auto nebo zabít kráva. Oboje je výrazně pravděpodobnější, než tohle.

    Ahoj!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Poslední post.

    Smrt po vakcínách v UK.

    August 2021 (June 2021 in Northern Ireland) there were 4 deaths in England, 0 deaths in Wales, 4 deaths in Scotland and 1 in Northern Ireland. Of these, 4 in Scotland and 1 in Northern Ireland had the vaccine as the underlying cause of death. This meant that there were 9 deaths in the UK that involved the vaccine (meaning the vaccine contributed to the death), of which 5 had the vaccine as the underlying cause (meaning the vaccine initiated the chain of events directly leading to the death). For these deaths, there was evidence to suggest that the vaccine played a part in the chain of events that led to the death.

    How many people have died as a result of a COVID-19 vaccine? | National Statistical
    https://blog.ons.gov.uk/2021/10/04/how-many-people-have-died-as-a-result-of-a-covid-19-vaccine/

    V UK dostalo obě dávky vakcíny přes 45 milionů lidí.

    zdroj: https://ourworldindata.org/explorers/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&facet=none&pickerSort=asc&pickerMetric=location&Metric=People+fully+vaccinated&Interval=7-day+rolling+average&Relative+to+Population=true&Align+outbreaks=false&country=CZE~GBR
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRK_R23: jasně, ale chápeš, to bych mohla bejt já, pokud jsem se s kovidem dosud nesetkala, nebo setkala tak, že o tom ani nevim, je pro moje tělo furt spíš výhodnější nehrát tuhle ruskou ruletu a nadále se polo izolovat
    máte strach povinně očkovat zdravotníky, protože by se vám na to mohli vykakat? a co školy, jdou do toho nebo ne? myslim ty zdravotnický na výpomoc
    SADY
    SADY --- ---
    OVERWATCH: to opravdu nema cenu, ver mi
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    Takze znova :o)
    Z nakazenych 258,289,426 zemrelo 5,173,122
    Z ocko 6,000,000 zemrelo 50
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MINERWA: To je od tebe tyvole :D Ty tady operuješ nějakejma 50 mrtvejma z 6 milionů očkovaných.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Každopádně se ve světě naočkovalo 7,72 miliard dávek. Nevim kolik je potvrzených úmrtí po vakcinaci, ale miliony to nebudou.
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    HARDCABB: Sorry pocital jsem spatne. Z nakazenych 258,289,426 zemrelo 5,173,122.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    FRK_R23: 1:120 000.....není zrovna málo, kdes to vůbec vytáhnul?KRAMERIUS
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam