• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    TAPINA: o těch příliš svalnatejch jsem neslyšela, ani o těch těhotnejch teda.....
    EKG
    EKG --- ---
    KRAMERIUS: Kdyz se vsechny Minerwy sejdou, vystaci si v pohode samy. Kdyz uz potrebuji lidi, tak jedine aby se vyptaly, kam se ktera z nich zabehla.

    Neni hezke se smat dusevne posunutym lidem, bohuzel nektere extrovertnejsi poruchy jsou peklo predevsim pro okoli.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    SADSOUL: Tak to sbíráš už jen drobečky - z posledních 20 příspěvků je 11 jejích - myslím, že si tu vystačí i sama.
    Nevím jestli je taková normálně, nebo jí covid a sebeizolace tak lezou na mozek.
    Občas linkuje i něco zajímavého, ale většinou sama ani nepochopí obsah toho, co linkuje.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    MINERWA: Takže na covid umírají příliš tlustí, příliš stáří, příliš vysocí (nezapomenout na příliš svalnaté a příliš těhotné, ti taky), zatímco úmrtí na vakcínu je náhodná loterie? Jotourčitě.
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    EKG: Nemám prémium. 9/10 příspěvků je tu odpověď na neviditelnou minerwu.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: protože bagr, a mlč už
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA: ale vždyť to můžou taky přenést! proč za to můžou popírači?
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    očkujte zdravotníky! očkujte zdravotníky!!!
    [GUDRUN @ viry | epidemie | pandemie (SARS-CoV-2/COVID-19)]
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ignore na nyxu funguje asi jako vakcína na kovid :)) jenom někdy
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    EKG: já to chápu moc dobře, taky tu funkci znám a je tam "přesto zobrazit", ty porucho
    hele, nakonec s dozvíme, že mě chcete naočkovat jenom kvůli množstevní slevě ad hlídač státu.....
    EKG
    EKG --- ---
    SADY: No ja bych to videl tak, ze antivaxx je normalni psychicka porucha. Melo by se to schvalit a lecit. V prvni rade odberem ridicaku, volebniho prava, svepravnosti, deti...
    EKG
    EKG --- ---
    OVERWATCH: Jo tak, ona nechape ani to, ze ji mam v ignoru. To je potom fakt marny;)))
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    já bych se v Praze zbláznila
    MINERWA
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    https://www.kurzy.cz/koronavirus/okres/hlavni-mesto-praha/ 1860 nové za den-to je krutý


    KRAMERIUS: já jsem četla jenom smlouvy pfizeru, na astra zenecu se ještě podívám

    proč se vláda rozhodla, že tu francouzskou oldschool vakcínu nechce?
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    MINERWA: Taky nedočtené?
    "Všechny dosavadní indicie naznačují, že v tomto případě nebyla souvislost mezi očkováním a úmrtím, ale definitivní závěry poskytneme až po vyhodnocení závěrů vykonané pitvy."
    OVERWATCH
    OVERWATCH --- ---
    MINERWA: Blesk by mel napsat, ze Zahadna smrt 5.000.000 lidi na Covid...
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    KRAMERIUS:
    Zajímavá statistika ohledně efektivity očkování. Vyplývá z ní, že zhruba na každých 102 tisíc očkovaných bylo nakažených covidem 100 lidí a z nich jeden umřel. Jinými slovy, tato statistika říká, že šance úmrtí po očkování je 1 ze 102 000, tedy 0,00098 %. Pro srovnání, pravděpodobnost, že vás zabije blesk je 0,0065 %. Více než 6x vyšší. Ano, je potřeba dodat, že to platí při známých mutacích covidu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam