• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    FINSON
    FINSON --- ---
    EKG: Taky neříkám, že je to dobře. A dojem ten odpad má beztak spíš díky vládě než mně.
    EKG
    EKG --- ---
    FINSON: No jo, jenze pak ma tenhle odpad dojem, ze mu vsechno projde.
    FINSON
    FINSON --- ---
    EKG: Nejsem jako oni ;-) Můj šéf mi taky vyčítá, že jsem na všechny moc hodnej, no...
    EKG
    EKG --- ---
    FINSON: Neni to trochu zcestne, prat kretenum, aby zili?
    LOLEK
    LOLEK --- ---
    HARDCABB:
    Nemocnice hlásí 600 nových pacientů s covidem denně, na JIP přibývají výrazně méně - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nemocnice-hlasi-600-novych-pacientu-s-covidem-denne-na-jip-pribyvaji-vyrazne-mene-40386825
    LOLEK
    LOLEK --- ---
    HARDCABB:
    Za pacienty s covidem je příplatek. Týden péče přijde na téměř 580 tisíc - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/za-pacienty-s-covidem-je-priplatek-tyden-pece-prijde-na-temer-580-tisic-130239
    LOLEK
    LOLEK --- ---
    HARDCABB:
    Platby za covidové pacienty vylepšily rozpočty nemocnic. Ministerstvo ale úhrady od letoška snížilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/koronavirus-rozpocet-nemocnice-ministerstvo-zdravotnictvi_2102170709_pj
    FINSON
    FINSON --- ---
    SPAMST: No když ses ptal na boostery, tak jsem bláhově čekal, že se pročteš k, nebo tě napadne přeskočit až na tu část o boosterech, ale OK, takhle mi to jako ukázka tvého uvažování a práce s informacemi definitivně stačí, příště už se nachytat nenechám. Žij blaze!
    SAGUS
    SAGUS --- ---
    PALEONTOLOG: jj, schizofrenii doma lecime lsdckem uplne bezne, a taky zarazeny prdiky :) . 3x denne do levyho oka a vysledek je zarucenej. Jeste jime fialky s hlinou a cukrem, a odstranuju nadory silou svoji viry v internet zamirenou do velikosti laserovyho paprsku. Za 20 dolaru a bonbonieru poslu pdf navod zdarma.

    jo a skoro bych zapomne... who da fuk are you? :))
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    FINSON: jinde to budeš mít stejně, jak chceš dělat testy na další dávky to bys musel mít 3 skipny a čekat 3 roky na výsledky a 4 studi po 10 letech asi nemá cenu ani řešit.
    Beztak už na konci roku to rozpustil a kontrolní skupině nechali možnost se očkovat.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    FINSON
    FINSON --- ---
    SPAMST: O odstavec výše: "...in organ transplant patients with weakened immune systems."
    Opravdu jsi hledal přesně tohle?
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: beztak v Oprave bude ešte niekde v starom zabudnutom archíve pár stránok :D
    Čo tie percentá dáme doučovanie? Mam tu 57,62 a 58,5% domácu sa stav nejak sa k tom výsledku 1,6% dostaneme.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    FINSON: jj presne to hľadám :)
    Although there is no direct evidence that the ability to produce antibodies in these patients protected against COVID-19, it is expected that the extra dose would increase protection at least in some patients. EMA will continue monitoring any data that emerges on its effectiveness.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SPAMST: dezinfekčnost ne, to si asi pleteš vakcínu se Savem.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    FINSON: pokud to nebylo na Sputniku nebo nejakym ezo magazinu, tak necetl. You bet!
    FINSON
    FINSON --- ---
    SPAMST: Moc nechápu, na co se ptáš - tak nějak od samého začátku. Tohle jsi četl?
    Comirnaty and Spikevax: EMA recommendations on extra doses and boosters | European Medicines Agency
    https://www.ema.europa.eu/en/news/comirnaty-spikevax-ema-recommendations-extra-doses-boosters
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPAMST: vyrobce nedeklaruje bezinfekcnost
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HARDCABB: co bys chtel od cloveka tvrdiciho, ze lsd je dobry na domaci lecbu schizofrenie
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    FINSON: mohol by si dat odkaz na certifikát kde výrobca deklaruje dezinfekčnost a schválenie použite 3 dávky?
    Keď už sme u tých dvoch strán.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ani v jednom "clanku" zadny zdroje, vsechno "dle informaci, ktere mame k dispozici" a druhej clanek postavenej na vete "Jak mi řekla jedna sestra - když jsou na JIP volná lůžka, tak se ekonomický náměstek hněvá."

    :D

    fakt cute ses ty, dva roky do pandemie a furt budes sdilet nesmyslny sracky s nulovou informaci hodnotou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam