• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: a pak kdo je v zajetí dezinformací...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    takovy to, kdyz na psajtrencu sezerete prilis mnoho psychedelickych jedu a uz se nevratite do offline reality :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: To jsme ale nakousli už na začátku před několika dny. Nechci se opakovaně vracet k již zmíněnému, to je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: a ty zijes zdrave? a vis ty kolikrat rocne jsem nemocnej a kdy jsem byl naposledy u doktora? Podle me si myslis, ze ses chytrej, ale nejsi. Podle meho mineni jsi idiot v zajeti dezinformaci :D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Podstoupím to riziko. Tak jo tedy. To tajemství se jmenuje zdravá imunita a zdravý životní styl (ne, mezi to hulení trávy a vysedávání v Praze po hospodách opravdu nepatří). Je to prevence na vše, ne jenom na covid. Aktivní život, otužování, vitamíny, pohyb a další a další. Takhle kdyby žlia většina tak do sebe nemají potřebu cpát rychlokvašky s falešným pocitem, že teď jsou zachráněni. A co dělala naše vláda a ovce? Pravý opak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: ten imaginární nepřítel má 40 tisíc nadúmrtí v letech 2020 až 2022. ten imaginární nepřítel byl v 1/2 2021 nejčastější příčinou úmrtí.
    mě připadá, že vůbec neuvažuješ a nemáš ani dost informací, aby ses o to mohl pokusit a náhodou to vyšlo
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: povidej, to bude nejaky straslivy tajemstvi, ze kazdy kdo ho zna zmizi a zustane navzdy zmizely... nebojis se, ze te zabijou agenti USA, az mi ho povis?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    CAIDEL: To se ale stát může. Každý umře a každý umře z nějakýho důvodu. Hodně lidí navíc umře na nemoci, co někde chytne a ta je dorazí. To je zkrátka normální akorát ovcím toto nedochází a potřebujou předhodit imaginárního nepřítele.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    PSYTRANCE007: Aha. No tak to zkus hodně často a veřejně rozhlašovat, brzy narazíš na někoho komu to zabilo někoho blízkého a pak se asi problém tvé mrzké existence vyřeší sám. Jen teda škoda, že dotyčný pak asi bude muset do vězení.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Povím ti jedno tajemství, ktere se z mainstreamu nedozvíš, je děsně tajný, chceš?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: me bavi, jak maj smazky z nyxu vyhoneny sebevedomi :D :D

    dokážu na rozdíl od mnohých uvažovat.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: covid byl pohodová rýmička, co ti na to mám říct...jestli to někoho sundalo tak by na sobě měl zapracovat a ne buzerovat druhé.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: kde jsi přišel na to, že léčím HIV? Zjevně moc hulíš...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: zajde za id ASAFA a ten mu doporučí chlornan v roztoku od kamaráda, problem sold
    PSYTRANCE007: a covid19 je teda neškodný nebo jak to teď je, když máme tak nízkou smrtnost ?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    TAPINA: To je v pořádku. Tak ať pijou, když tím neobtěžují druhé. Nám se teď taky soused uchlastal, byla to čistě jeho věc, jak se sebou naložil. Neobtěžoval tím druhé tak pohoda.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: žádný. Rozhodně nejsem vyhulenej a dokážu na rozdíl od mnohých uvažovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: a cim ty lecis HIV?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PSYTRANCE007: No vidíš, a lidi měli pocit, že pít je prostě taková úroveň "normálu", že toho nechat nejde, že by to bylo přílišné omezení osobní svobody.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: Taky mě mohlo dojít, že narazím na blba se strojovým myšlením, holt stane se no. Tak pro některé slabší jedince tedy mnoho virů či bakterií zdánlivě neškodných.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: by me docela zajimalo, jaky drogy pan psytrance bere. asi nejaky slunickarsky....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: samozřejmě, můžeš roznášet straptokoka a nebo HIV, dyť je to to samý :D
    ty seš fakt ignác.. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam