• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    Současná pandemie si s velkou pravděpodobností vynutí změnu priorit a fungování celé společnosti. Pojďme to pojmout jako příležitost, jak začít dělat věci lépe.
    rozbalit záhlaví
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Já ne, k těm se postavím stejně jako ke covidu. Tak vydrž, jestli se to vzpamatuje
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: zadnej peak tam nebyl, ten sis vysnil.

    a co takovy opici nestovice, nemas z nich strach. zrovna dnes byl potvrzen v cesku prvni pripad.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: jo, jako zdravej člověk když budu chodit s dusítkem a cpát do sebe experimentální vakcínu tak určitě spasím někoho, kdo na sebe dlouhodobě kašle a je mu jedno jaký má zdravotní stav :-D
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: souhlas, proto nechápu tu buzeraci všech.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    PALEONTOLOG: a nadúmrtí ještě nějakou dobu bude, bude doznívat zanedbaná péče.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: to je úplně jedno, co tam má napsaný, jde o křivku průměrnou a křivku z dob pandemie. jednu dobu 2x rychlejší umírání oproti normálu, nenormále

    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: Když napíšu opět osobní zkušenost s tím, jak dotyčný, co umřel na rakovinu měl ve zprávě covid tak to bude zase konspirace.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: hmm, rád bych ale momentálně to nefachá. Když si překryješ jednotlivé roky tak na začátku roku (tuším 2015) to bylo vidět. Peak jako kráva a nikdo se nad tím ani nepozastavil.

    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: nojo, ale totéž se dělo i v první vlně a to v daleko větší míře, kdy ale bylo úmrtí na covid i nadumrti málo.

    a druhý odstavec - tedy podle tebe tu bylo něco (strach, odepření lékařské péče), co se projevovalo zároveň s vlnami covidu, lidí po tom umírali a zároveň měli pozitivní test na covid?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    OUKE: no a pak se dozvíš, že má za sebou spravovaný zuby, slepáka, atb na angínu, rovnátka, rtg končetin při zlomeninách, a vodu pije výhradně z kaluží
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    OUKE: Ptal se mě na můj názor a já tuto frašku prodělal takto, to je celé. Stejně jako nepapouškuju konspirační teorie tak nedramatizuji svůj průběh covidu, to je celé.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: zkusil si to, nebo vis, ze lzes a prislo by se na to.


    PSYTRANCE007: ukaz dukazy, grafy ceskeho statistickeho uradu, ze nelzes.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: to je právě ono, neprošetří nic. Vše se schovalo pod roušku covidu.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: pokud mas tohle tvrzeni dukazy, klidne se obrat na policii, ktera musi odmitnuti pece vysetrit. otazka je, jestli nahodou nelzes.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: v roce 2015 nebo kdy to bylo byl taky velkej peak v nadúmrtích a nikdo se tím nezabýval.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: jak jsem psal na začátku, během covidiocie jsem se dohromady 3x potřeboval obrátit na lékaře (vč. přicházejícího kolapsu tchána po očkování) a pomoc byla 3x odmítnuta. Pokud se toto dělo v masovém měřítku tak se úmrtím ani nedivím. A pokud měl dotyčný navíc pozitivní test tak to byl podle našich ofiko statistik mrtvý na covid.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: no a to prave antikovidova hnuti uspesne potvrzuji. tik tak tik tak tik tak
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: jo, každej komu vadí covid buzerace je proruskej, to je věda teda...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007: ja po tobe nechci abys chapal souvislosti, ty mas svoji realitu, ja zase svoji a nikdy prunik nenajdeme. my mame vedu, ty meles hovna, ja z tebe mam prdel a ty se jenom potrebujes utvrzovat ve sve pravde.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PSYTRANCE007: aha já myslel, že budem řešit metodiku sčítání koviďáků v státech rovníkové afriky a jižní ameriky. no, nebudu lhát, trošku se mi tím blbábolem ulevilo :))
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: během první vlny covidu na jaře 2020 byly negativní zprávy i omezení pohybu největší, že?

    ale úmrtí na covid bylo málo, stejně jako nebyla žádná nadumrti. taky bylo málo případů covidu ve srovnání s dalšími vlnami.

    mně z toho vyplývá, že lidí umírají na covid, co z toho vyplývá tobě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam