• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    FRIZER: tak nejprve bych vyresil tvoje spatne cteni, pac muj povzdech se netykal cisel, ale chovani jakehosi sulina zde. A hned potom bych byt tebou resil tvoje pocitani a jeste jednou cteni, pac mi tu pises ze se nakazi vice ockovanych, coz vzhledem k procentualnimu prepoctu nedava smysl.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: A co chce resit ty vemeno. Ty cisla kterejma jsi se ohanel jsou naprosto nevypovidajici. Je tu proste novejsi vice nakazliva varianta ktera dokaze ockovani obejit. To ze se nakazi ockovani dle tvych udaju vice nez neockovani je asi tim za ockovanych lidi je uz pres skoro 70 procent.

    Navic to vubec nevypovida o tom jaky mel kdo prubeh. Ja mel pozitivni test s pritelkyni minuly tyden a par lidi okolo nas. Vsichni jsou 2-3x ockovani a prubeh je nesrovnatelne lepsi nez pri prvni vlne kdy se jeste neockovalo. Kolega ktery nema ockovani ani jedno trpi doted .Jasne, je to mirnejsi varianta bla bla, ale vzhledem k tomu ze je to cerstva vlna, tak jeste nejsou uplne jasny data koho a jak moc to skolilo a jak puvodni ockovani s bokstrem pomaha nebo ne.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    Tak na můj povzdech ohledně tolerance a podpory neofašistů a feťáků zde nikdo nepodvěděl, tak se zeptám přímo někoho konkrétního :

    E2E4: nevadí ti, že tu někdo konrétní metá pouze vulgarity, do diskuze nepřispívá a ostatní neustále uráží? Nepřijde ti, podobně jako mě, že by to měl admin řešit? Nesetkal ses s tím to individuem již jinde, nepřijde ti jeho chování přinejmenším za hranicí tolerovatelného?
    LACIF
    LACIF --- ---
    Čau vsem!
    Chápu správně, ze pokud jsem mel někdy v lednu třetí dávku, tak me teď nikdo nic neslehne a nestejně čekám, až se to na podzim spustí a předbehnou me vsichni postihnutelnejsi nez jsem já…?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    tak testy si dělá jen ten kdo musí, takže coviďáků může lítat hodně. ale když se kouknem a la válek na počet hospitalizací, tak se za 10 dní takřka zdvojnásobily
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    EATHAT: Kdo vi, ale od minuleho patku jen v moji bubline 6 lidi vcetne me. Asi to zacne zase dost litat...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    EATHAT: kup si neopren na plavání venku, jako já ;)
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    CHcete mi jako rict, ze na podzim zas zavrou bazeny?
    To je asi tak cely co me na covidu zajima totiz :D
    RUDOLF
    RUDOLF --- ---
    GYRO_P: nenos venku roušku? Je tam dobrá ventilace. Fakt, na tohle jsou studie, že rouška venku nedává smysl.

    Moje přítelkyně měla covid, spal jsem vedle ní, měl jsem celou dobu HO, nechytl jsem to. Když je člověk nemocný, tak stačí nahodit roušku, když vchází do uzavřeného prostoru. Stejně tak, pokud se chceš chránit. Nosit roušku venku by snad dávalo smysl, pokud bychom se tlačili davem, ale to v Praze nezažíváme. Kdyby byl Mardi Gras nebo tračenice jak v Asii, tak bych si tu roušku vzal. Ale ta hustota v Praze je fakt vesnice proti NY aj. metropolím.
    GYRO_P
    GYRO_P --- ---
    Nosim rousku stale, uvnitr i venku. Vedra zvladam. Za deste je to horsi, ta vlhkost me nici. Jak to resite vy?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: to je teda nesmysl.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nyx by míésto limitování počtu lidí v ignoru mohl lidem, kteří přesáhnou kritický počet ignorů (z obou stran, sami někoho nebo někdo je), bloknout účet.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SPAMST: a není potom ten účet na nyxu zbytečnej? Chodíš sem jenom ofčanům zvěstovat pravdy o COVIDU a Rusku, a máš v ignoru jediný lidi, co měli snahu s tebou jakkoliv komunikovat, když si tě zbytek do ignorelistu přidal sám... to už vyjde líp založit si blogísek na wordpressu.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: ignor funguje skvelo doporučujem šetrí to hodně času od ľudí čo majú potrebu urážať, len sa hádať ...

    Ja to mám zatiaľ tako ;)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: no bezva:/
    clanek je mnohem informativnejsi nez jsem cekal
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Plus většina lidí dostala třetí dávku někdy před půl rokem, pokud na ni vůbec šli.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PALEONTOLOG: Jasně, viz článek, co jsem odkazoval chvíli před tebou.

    the emergence of BA.4 and BA.5 Omicron subvariants
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    pocet hospitalizaci i jip kopirujou ockovanost, 35% neockovanych vs 65% ockovanych. smrti jsem nenasel. to jako ted ocko uz nefunguje nebo mame zas novou mutaci?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    "Contrary to the myth that we are sliding into a comfortable evolutionary relationship with a common-cold-like, friendly virus, this is more like being trapped on a rollercoaster in a horror film," writes immunologist Danny Altmann

    Where’s the herd immunity? Our research shows why Covid is still wreaking havoc | Danny Altmann | The Guardian
    https://www.theguardian.com/commentisfree/2022/jul/01/herd-immunity-covid-virus-vaccine
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SPAMST: hele a že jsem tak otravnej, co tohle, pořád nemáš odpověď? E2E4.

    jedná se o to polití se vakcínou vs kontakt s vakcinovaným..

    ono to vypadá, jako by někdo zfalsoval co v tom protokolu Pfizeru píšou, aby to vypadalo strašidelneji. a pak to zmutovalo do "očkovaní trousí nebezpečné Spike proteiny".

    ale možná nám to nějak vysvětlíš, žejo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam