• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PALEONTOLOG: tak hlavně že jsem odhalil spiknutí a zatajování skutečnosti, akorát ne u Pfizeru ale u něj..

    způsobem "přečtěte si ty nové leaky od Pfizeru", tak jsem si je přečetl a tam takovej blunder..

    to se těžko snáší, no..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: pan státní zástupce si tě dal do ignore? opět nesnesl pocit, že ví velký hovno?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SPAMST: škoda že si mě dal do ignore, jinak by si přečetl E2E4..
    DWAY
    DWAY --- ---
    SADSOUL: to vis, lez je svym zpusobem taky alternativni a nezavisla informace :-D
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    SADSOUL: Nejdřív jsem hodně dlouho hledal na web archive a pak sem mu tam chtěl něco k tomu napsat, jak moc velká lidská špína je, ale už to že sem teď dal odkaz na to jeho nemocný auditko mě mrzí...
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    PALEONTOLOG: ja ze o prázdninách doháňas tu matiku a históriu :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: nemají v ruce nic a lhát budou dál.

    JOHNYTHEDEVIL: to co předvádíš není žádný názor nebo pokus o analýzu, prostě jen plácáš blbosti, znovu a znovu a stále dokola, známe tě už od ukrajinské krize 2014. někteří švábi se už uklidnili a prozřeli, ale to by se tobě stát nemehlo.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: JOHNYTHEDEVIL: kdybyste se místo osobních útoků raději vrátili k meritu věci.

    v tvém případě "experimentální" vakcíny a v případě SPAMST k tomu jak nakažlivost očkování v dokumentech Pfizeru fakt není..

    jenže ono je jednodušší ignorovat věcnou diskusi když nemáš argumenty a místo toho knucet že ti lidi nadavaji.. (což neschvaluju ale přijde mi to vcelku pochopitelné)

    takže, znovu, co tam máš k tý experimentální vakcíně?
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    HARDCABB: takže najednou se chceš bavit s cituji "retardem" a cituji "dezolátem"?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    KIE: jeden by řekl, že koncepty base rate fallacy a Simpsonův paradox už dneska chápe každý..

    no a ono ne.
    KIE
    KIE --- ---
    Whilst you were distracted by Boris resigning, the UK Gov. quietly published a report confirming the Vaccinated account for 94% of all COVID-19 Deaths since April, 90% of which were Triple/Quadruple Jabbed – The Expose
    https://expose-news.com/2022/07/11/boris-distraction-uk-gov-revealed-triple-vaccinated-94percent-covid-deaths/
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: rad bych jen pripomenul, ze od KVETNA cekame, az se vyjadris k odpovedim, ktery si tri mistni ID slusne napsaly k tvym "experimentalnim vakcinam", zde: [HARDCABB @ COVID-19 co teď a co potom?]

    misto toho jsi je totiz naprosto odignoroval, protoze by te donutily zapnout mozek a uvedomit si, ze zase jen siris fakticky nesmysly

    jak jsi ostatne dokazal o tri dny pozdeji, dalsim verbalnim zvracenim o "experimentech", zde: [JOHNYTHEDEVIL @ COVID-19 co teď a co potom?]

    rad odpalim, az se ty naucis neutikat z argumentu jako posranek, kdyz jsi zahnanej do kouta a nevis kam dal, protoze k tomu uz se navod na sputniku nedava <3
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    E2E4: ale brouku, ty to víš dobře, protože vysvětlení jsem psal tobě. Napsal jsem jasně, že věcnou diskuzi mohu vést v jednu chvíli jen s jedním. Že na mě ostatní pokřikovali, zatímco jsme si vyměňovali argumenty vím. No a proto je mi divné, že tenhle HARDCABB má dojem, že jsem se s ním někdy bavil nebo chtěl bavit.

    HARDCABB: Ano pokřikoval jsi na mě z dálky, to jo ... navíc jsem z tvých výkřiků vyrozuměl, že mnou pohrdáš. Tobě nejde o diskuzi nebo výměnu názorů, tak vodpal, než se naučíš slušnému chování.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    HARDCABB: bohužel jsou dva druhy lidí, někdo chce pochopit, získat informace, poskytnout informace apod a někdo chce jen křičet svůj "názor"..

    takže tahle diskuse je dost marnost.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: link na "někdo konkrétní" mi nefunguje, a admin tu nejsem. :)

    jinak ano, osobně preferuji věcnou diskusi, za osobní útoky bych dával ban na týden

    a ten člověk, co tu tvrdil, že očkování je nakažlivé si mě dal do ignore..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: necekana uprimnost od fanouska konspiracnich teorii pro dementy. :D
    FINSON
    FINSON --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: Tak v tomhle ti musím dát za pravdu :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: je mi to jasny, tvoje schopnost vytesnit jakejkoliv argument, kde nemuzes jenom placat nesmysly z facebooku ale musel bys zapojit svoji hlavu, je silna!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam