• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Taková prionová choroba se rozvíjí desítky let.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KRAMERIUS: Netrpěliví vědci. Ještě je brzo. :)
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    Když je ten pátek.
    Vědci si lámou hlavu, proč očkování hromadně neumírají, nejsou neplodní a neposlouchají Billa Gatese | Reflex.cz
    https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/114242/vedci-si-lamou-hlavu-proc-ockovani-hromadne-neumiraji-nejsou-neplodni-a-neposlouchaji-billa-gatese.html
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    SPAMST: Takže ti to už došlo?
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    NIGHTFURY: hlboká myšlienka hodná Sokrata.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    SPAMST: Před očkováním proti covidu totiž v celé Anglii nikdy nikdo neumřel (sdílejte, než to smažou! :-O)
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    KRAMERIUS: jj zábava musí byť :)
    Skôr ma zaráža počet úmrtí.
    KRAMERIUS
    KRAMERIUS --- ---
    SPAMST: Ale no tak :-)
    To ti to není blbý, když víš že v Anglii je očkovaných přes 95% osob v rizikovém věku?
    DWAY
    DWAY --- ---
    PRAASHEK: jj taky se strasne zvedla sance, ze kdyz ti nekdo cizi opicha starou, tak to bude nekdo ockovany.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    A nebo napsat "víc jak ztisícinásobil" :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    PRAASHEK: Chtělo by to najít datum prvního trestaného očkovaného :) Protože to může být i kratší doba. Naopak kdyby šlo o dobu, kdy očkovaný nebyl nikdo, tak se "znekonečněnásobil"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    Je tohle vůbec možný? :)) Už jsem to tuhle někdy psal, ale víte, že počet trestných činů spáchaných očkovanými proti covidu se za poslední dva roky asi ztisícinásobil?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: ale u něho se nedá říct, že by byl blbej, nevzdělanej nebo že by neovládal základy matematickejch operací.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PALEONTOLOG: tak hlavně že jsem odhalil spiknutí a zatajování skutečnosti, akorát ne u Pfizeru ale u něj..

    způsobem "přečtěte si ty nové leaky od Pfizeru", tak jsem si je přečetl a tam takovej blunder..

    to se těžko snáší, no..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    E2E4: pan státní zástupce si tě dal do ignore? opět nesnesl pocit, že ví velký hovno?
    E2E4
    E2E4 --- ---
    SPAMST: škoda že si mě dal do ignore, jinak by si přečetl E2E4..
    DWAY
    DWAY --- ---
    SADSOUL: to vis, lez je svym zpusobem taky alternativni a nezavisla informace :-D
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    SADSOUL: Nejdřív jsem hodně dlouho hledal na web archive a pak sem mu tam chtěl něco k tomu napsat, jak moc velká lidská špína je, ale už to že sem teď dal odkaz na to jeho nemocný auditko mě mrzí...
    SADSOUL
    SADSOUL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam