• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    FINSON
    FINSON --- ---
    PALEONTOLOG: Já už to prostě nemohl vydržet, sorry...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    FINSON: otevrene bych presel k argumentu ad hominem, protoze senor psitrencle ma v hlave nasrany a mele repetitivni kokotiny. s timhle procentem populace nemuzes udelat vubec nic.
    FINSON
    FINSON --- ---
    PSYTRANCE007: Si upad, ne? E2E4 ti tady napíše, že tetanus i obrna jsou o dost nebezpečnější, očkování na rozdíl od covidu je proti nim povinné, přičemž účinnost je všelijaká a nežádoucí účinky docela brutální, práva kvůli němu omezována taky jsou, stejně třeba žloutenka - s tou jdeš při kontaktu s nakaženým do karantény na několik týdnů, ne na pár dní jako u covidu, to je panečku icterofašismus!
    - a ty tady po těchhle příkladech znovu napíšeš tohle? Sleduješ vůbec tu diskusi, nebo sem jenom bez hlavy paty přepisuješ nějaký YT video, co ti jede v druhým okně?
    Mimochodem, covid má dlouhodobé následky u 30% nakažených a pokaždé to taky není sranda.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    kolovratek demence se proste nezastavi.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: jenže na ostatní nemoci je účinná vakcinace popř. léčba. Ne cosi, co si dáš, při troše štěstí ti po tom nebude blbě nebo nebudeš mít trvalé následky popř. budeš vyčkávat, jestli to něco nenapáchalo v organismu, nemůžeš bez toho jít ani na oběd, nemůžeš volně cestovat atd. ale nemoc stejně chytneš, stejně ji přenášíš atd. akorát jsi splnil požadavky systému tak tě nikdo nebuzeruje. A že ji chytne očkovanej, toho by si už mohly ovce taky všimnout. Která ještě ne tak si holt musí počkat a sledovat víc okolí. Vedlejší účinky jsou to je na dýl. Jde hlavně o to, jestli odezní a nezanechají nějaké trvalé následky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HONZA09: stejně jako tečkovanejch
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: tak určitě, v USA mají výrazně horší zdravotnictví pro chudý a menšiny..

    ale totéž v USA platí i o těch nemocech co jsou na ně dětská očkování, tam taky víc úmirali černoši a Hispanici apod..

    ten poměr dětský nemoci vs covid je pořád stejnej.

    zkrátka, když se na to podíváme v širší perspektivě, není to nějak výrazný rozdíl od ostatních ockovani.. v něčem je to i lepší

    ty tradiční očkování jsou vesměs opravdu smakulady (dáváš zdravýmu dítěti zivej virus! nebo v lepším případě koňskou dávku proteinu nebo usmrcenyho viru s drazdidlem!).

    a s nepěknými vedlejšími účinky (zejm opv, prave neštovice), dost horší než z ockovani proti covidu..

    a taky že očkování proti covidu bylo vynucováno jen krátce a nedůsledně (ne všude a šlo někdy nahradit testem).
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    PSYTRANCE007: Skoro bych si bych troufnul tvrdit, že nějaký ty miliony neočkovanejch taky chcíply.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PSYTRANCE007: ne, ja jsem polovicni autista
    muze za to ockovani?

    a slovickareni? je kurva rozdil mezi vakcinou a lekem
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HRAFNAIN: vakcína, samozřejmě. Už je zase v kurzu slovíčkaření.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    HONZA09: tak chcípat po miliónech měli i ti neočkovaní :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HRAFNAIN: dezinformacni makak nerozlisuje.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PSYTRANCE007: jsem asi trošku blbější - tak lék, nebo vakcína?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: taky USA má úplně jinou rozlohu, jiný podmínky, jinou hustotu obyvatelstva a ještě by bylo dobré zohlednit jaké skupiny dětí umíraly. O USA jsem čet hlavně že to odnášeli nejvíc v chudinských částech měst. Ale takové případy nemohou být měřítko. Tam kdo ví v jakém celkovém zdravotním stavu jsou.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: jinak tetanovka je součástí těch rutinních dětských očkování, takze jí někdo kontroloval, neboj.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: tak to se nehádám, čet jsem něco jiného. Ale okrajově, cíleně jsem se o smrtnost nezajímal.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    PSYTRANCE007: fun fact, v USA loni umřelo na COVID asi 600 děti. předtím, než se tam začalo plošně ockovat běžná dětská očkování na ty nemoci umíraly řádově desítky dětí ročně.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    CAIDEL: něhledě na to, že každému, byť sebeblbějšímu jedinci by mělo být jasné, že lék takhle fungovat nemá.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam