• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    E2E4: Zapomínáš ale, že podle Burešova prohlášení něměli být téměř žádní. Viz můj nedávný příspěvek s výblitkem od Blatného. Jinak taky jsem zde nedávno sdílel statistiky, kde ovce vedly.
    JCIO
    JCIO --- ---
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak v mém okolí zrovna v pátek ulehla celá rodina oveček. Můžeš si tedy hodit kurunou.
    JCIO
    JCIO --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: To je ale věková skupina, ne? Ne skupina očkovaných a neočkovaných..
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    JCIO: zase jeden co nechape prepocet na 100.000 obyvatel.
    Mnoa vyhulenka je jeasnej, nechape opendatalab ani mzcr

    E2E4: pisu to dokola. MZCR. Cisla si muzes overit sam, v puvodnim prispevku je tam i presne datum.
    Nehodlas prepocitat ze po prepoctu na 100tis je ve skupine 75-79 hospitalizovanych 150 ocko a 150 neocko ? No to se ti nedivim.
    JCIO
    JCIO --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: Takhle to ale nefunguje, musíš se také dívat na celkové velikosti těch skupin. Těch neočkovaných je tam tak málo, protože je jich celkově málo. 16%.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    JOHNYTHEDEVIL: když je riziko větší podle věkový skupiny, menší než podle očkovacího statusu, tak to nepočítat na věkový skupiny je zkreslený. zrovna tak jako je zkreslený to neprepocitavat na počet členů skupin..

    tohle je matematický fakt, ne nějaký argument pro předem připravený názor.

    nevím, kde ta čísla bereš, že to to vychází takhle? asi tam něco nezapočítávás (distribuce očkovaných ve skupině 80+ ?)

    tady máš u 80+ 450 neočkovaných, 275 očkovaných na 100k

    COVID-19 v Česku a očkování - CoVdata
    https://www.covdata.cz/cesko-ockovani.php#vaccine-hospital

    jinak totéž najdeš v UK vaccine report.

    každopádně, dejme tomu, že by to vycházelo tak jak je to na covdata, ručně to počítat kvůli tobě nehodlám..

    uznal bys pak, že očkování stále funguje proti hospitalizaci, byt s výrazně nižší účinnosti (slábnutí imunity v čase, menší účinnost na novou variantu) ?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    kdyz johnytheretard vytahne cisla, tak je jasny, ze ma z alternativnich medii nejaky strasne tajny informace, kvuli kterym mizi lidi.
    JOHNYTHEDEVIL
    JOHNYTHEDEVIL --- ---
    E2E4:
    Celou dobu mi tu tvrdíš, že neočkovaní jsou na tom hůř a že čísal to potvrzují. Tak já tu vytáhnu oficiální čísla, která doslova bijí do očí, kde počty jsou zcela jasně dané ... mám je snad znovu uvádět? Ta čísla jasně říkají , že v nemocnicích leží po přepočtu na 100.000 obyvatel více lidí oočkovaných než neoočkovaných. Kontroval jsi tím, že to záleží na věku, tak jsem vybral kategorii 60+. Znovu jsi to relativizoval, že nelze počítat všechny seniory jedné kupky, tak znovu korekce - beru čísla tentokrát jen 75-79, ta čísla znovu říkají, že v nemocnici leží více očkovaných než neočkovaných a ty znovu najdeš odvahu říkat že to tak není? Já je uvedu znovu, abys to neminul

    Hospitalizace katergorie 80+
    neočkovaní něco přes 200
    očkovaní něco přes 300

    Hospitalizace kategorie 75-79
    neočkovaní něco přes 150
    očkovaní něco přes 150

    Vezmi ta čísla. Zdroj jsem uvedl. Ukaž mi na těch uvedených číslech , která jsou po několika tvých výstupech konečně taková jaká sis přál, tu ochranu. Znovu opakuji, čísla podle věku, úzká věková skupina, kde je ta ochrana. Ideálně kdybys spočetl tzv učinnost vkacíny.
    **ale pokud je počet očko a neočko stejný i úplnýmu debilovi musí být jasné, že ta účinnost tam prostě není žádná. Jsem moc zvědat jak kreativně z tohle vybruslíš. To prostě bez lhaní nepůjde ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    dalsi kolega z rad odmitacu ockovani ma kovidek. zajimavy je, ze kolegove bez ockovani shodne udavaji celkem narocny horecky, ti s ockovanim si prosli jenom rymickou. nahoda?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CAIDEL:  tady se zásadně míjíte v myšlenkovým konstruktu důkazu, a zatímco ty chceš nějakou vědeckou studii, za spammstem stojí tisíce facebookovejch postů!
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    CAIDEL: jj co už, ja sa ráno nemám problém pozrieť do zrkadla :D
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    SPAMST: Moji kolegové dospěli k závěru, že jsi nejspíš drobátko "speciální."
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    CAIDEL: ja tiež na teba nemám čas Lol

    Ale skus teda dat aspoň nejaký ofiko dokumnet ze "vakcíny" sú ok. To už sa tu tiež riešilo a tvoji kolegovci dospelí k záveru že nevedia ani čítať dokumentaciu. ;)
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    SPAMST: Já se o ničem bavit nechci. Ty sis vymyslel nějakou kravinu co se nestala a chceš jí řešit.
    SPAMST
    SPAMST --- ---
    CAIDEL: hledej ty prídeš a ani nekuknes históriu o čom sa chceš baviť? To ako teraz ti bude každý povinný zase všetko ukazovať?
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    Knowledge overconfidence is associated with anti-consensus views on controversial scientific issues
    https://www.science.org/doi/10.1126/sciadv.abo0038
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SPAMST: to byla kauza přímo u nás. Ono jich teda bylo hodně ale tahle měla vcelku mediální ohlas.
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    SPAMST: Nadějná kauza na rozmáznutí byl kluk, co v zimě fungoval v Krkonoších jako instruktor na lyžích v nějakým omezeným režimu. Aby to moh vykonávat tak podmínkou zaměstnavatele byla včelka. Nechal se tedy z donucení napíchnout a při výšlapu na nějakou prudkou sjezdovku zkolaboval a umřel. Samozřejmě infarkt a nic s ničím nesouviselo. Jeho matka psala do novin a dokonce se ozvala i v diskuzi pod článkem tak jsem doufal, že se toho někdo chytne a jako vždy se to zahrálo do ztracena. Zabývali se akorát kolapsy a úmrtími v přímých přenosech a tam byla také v zahraničí u moderátorky prokázaná souvislost s očkováním.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    SPAMST: Takhle to nefunguje. Ty tvrdíš, ty dokládáš (zvlášť v případě, že už to tu údajně bylo).

    Protože jinak to můžeme hrát takhle: Mýlíš se. Nenašel jsem. A je to zase na tobě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam