• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JONYCOVID-19 co teď a co potom?
    WANTON
    WANTON --- ---
    HARDCABB: Tak to kamarád ukradl. Takže opět jako všichni dezoláti nadužíváš slovo "lež", což je uvedení úmyslné a vědomé nepravdy.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Neslysel, jenom jsi to videl na internetu, tak nelzi

    WANTON
    WANTON --- ---
    Poprvé jsem slyšel použít: Zníš jako očkovaný! jako nadávku. Podivil jsem se. ;)
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    End of COVID-19 pandemic is 'in sight' – WHO chief
    https://www.youtube.com/shorts/EfVOwharAoI
    E2E4
    E2E4 --- ---
    tak nám EMA zabila experimentální vakcíny

    EMA recommends standard marketing authorisations for Comirnaty and Spikevax COVID-19 vaccines | European Medicines Agency
    https://www.ema.europa.eu/en/news/ema-recommends-standard-marketing-authorisations-comirnaty-spikevax-covid-19-vaccines
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    FINSON: Když si to pustis zrychlene, nebude to trvat ani 10 minut.
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: dezinformační žumpa jako irozhlas nebo čt si nemaj právo brát povinný poplatky za lži co diktujou USSA! ou já vlastně žádný poplatky neplatím
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    Očkování proti covidu-19 snížilo počet úmrtí v Česku až třiapůlkrát, zjistili demografové | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/covid-19-koronavir-ockovani-demografie-syri_2209201112_pre
    Očkování proti onemocnění covid-19 snížilo v Česku počet úmrtí na koronavirus až třiapůlkrát. Vyplývá to z dat, která zpracovávali demografové z Národního institutu pro výzkum socioekonomických dopadů nemocí a systémových rizik (SYRI). Podrobnosti o výzkumu poskytl mluvčí SYRI Filip Vrána. Vedoucí výzkumu Dagmar Dzúrová data prezentovala už dříve na konferenci České lékařské komory.

    Ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) poté ostře kritizoval lékaře, kteří svými veřejnými výstupy odrazují lidi od očkování. Přirovnal je k popíračům holokaustu.

    Jako reprezentativní časový úsek pro svůj výzkum demografové vybrali poslední čtvrtletí loňského roku, kdy v české populaci převládala varianta delta. Ve stejném období měli už všichni lidé v Česku starší 12 let možnost nechat se očkovat.
    ...
    K 7. září letošního roku se v Česku nechalo podle SYRI kompletně naočkovat 6,888 milionu lidí, tedy 64,4 procenta populace. Tento podíl je podle Dzúrové poměrně nízký a je srovnatelný třeba s Pákistánem.

    „Platí to bohužel pro celou východní Evropu. Například v Bulharsku, Polsku a Rumunsku je proočkovanost proti onemocnění covid-19 minimální, ale to se týká i sezonní chřipky. Nejvyšší kompletní proočkovanost populace, nad 85 procent, mají oproti tomu v zemích, jako je Kuba, Portugalsko, Chile, Vietnam, Čína, Singapur, Brazílie, Kanada, Itálie a Japonsko,“ uvedla Dzúrová.

    Nízká proočkovanost podle ní často souvisí s antivaxerským hnutím, které je velmi silné zejména v postsovětských zemích.
    ...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FINSON: ja to vidim pro letosek stejne jednoduse. treti hypoteku si asi uz brat nebudu, ale skaknu si pro ctvrtou vcelicku.
    FINSON
    FINSON --- ---
    VYHULENY_UFO: O mě se neboj, mám svoje zdroje :-) Ale zajímá mě srovnání těch dvou věcí, co postoval Bizmo, a na to video se mi z různých důvodů koukat nechce - tak to nejdřív zkouším takhle.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FINSON: no hele, mozna bych zacal hledat nejdriv jinej zdroj. ona cnn prima je takova medialni zumpa.
    FINSON
    FINSON --- ---
    VYHULENY_UFO: Tak jasně, mě zajímá, jestli ten pán uvádí jiné příčiny, než o čem se píše v tom článku, co k tomu BIZMO přihodil.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FINSON: to ti reknu rovnou, umrtnost za posledmi dva roky vzrostla, nicmene magori z psajtrencovych mejdanu to vidi jinak.
    FINSON
    FINSON --- ---
    BIZMO: Měl bys z toho nějaký výcuc, prosím?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    BIZMO: pozice místního šaška je velmi oblíbená a poslední dva roky tu o ní denně soutěží několik lumenů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    BIZMO: a ty ses kurva kdo?
    BIZMO
    BIZMO --- ---
    VYHULENY_UFO: Ty jsi mistni sasek?
    Nepotřebujeme začít očkovat v lékárnách, lékaři stíhají. O vakcíny ale není zájem, tvrdí Chlíbek | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/ockovani-vakcinace-chlibek-lekarna_2209191659_pj
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    tyvle, ze se s tim psajtrencovym curakem furt bavite. totalni ztrata casu. i fetovani by byl lepe vyuzity cas.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam