• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHADOW__Valorant
     
    Free-to-play multiplayer FPS počítačová hra vyvíjená a distribuovaná studiem Riot Games.
    rozbalit záhlaví
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MATHES: Marnej den, ale na derank x2 mi to nepřišlo. 9:16:1 a 9:15:4 A hry předtím jsem měl taky marný, ale aspoň kolem 15 killů všechny.
    MATHES
    MATHES --- ---
    jinak konecne v platine
    MATHES
    MATHES --- ---
    FRANCIK: a jaky si mel skore behem tech her?
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Rito špagety jsou tu zase. Dvě hry v soloq po sobě (který byly cca 8:13) jsem spadnul o rank. Jakože o dva dohromady. Paráda je to.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    co rikate na ty novy matchpoint mechaniky na konci? podle me je to clekem spravedlivy a dela to na zaver hezky drama

    - je-li to 13:12, musi vitezna strana uhrat jeste jedno kolo. pokud ho neuhraje a je to 13:13, je votovani o konci hry remizou. kdyz votovani neprojde, situace se opakuje a teamy si vymeni strany.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    zatim stesti na teamy, easy ranking..)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---

    Váš momentální rank?

    7 hlasy od 7 respondentů

    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: konecne:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    rankyyy jsou tu, konecne, to unrated uz me pekne sralo.. a shroud se vraci k valorantu, snad mu to vydrzi.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Valorant Characters Voice Actors
    https://www.youtube.com/watch?v=CUsIQ1Bdv3o
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MATHES: Já mam zase problém s tim, že když jí hraju, tak musim lovit spoluhráče na heal. Sami se nenastaví a neřeknou si. Natož aby počkali za rohem od nepřátel, než jsou vyléčený. :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---

    nejlepší kompozice (5 hlasů)

    26 hlasy od 6 respondentů

      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: pokud je sage jen v jednom tymu, tak vyhraje ten tym ve kterym ta sage je. vyzkouseno za vas:D
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: to neni pravda, proste das 5 hlasu a pak bude videt, ktery agenti maj nejvic hlasu (a tim padem ji nejvic lidi dalo do svy kompozice)
      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      MATHES: takhle to nejde, to by musela byt na kazdem radku vzdy cela kompozice a to se mi vypisovat nechce
      MATHES: sage je fajn, za me trochu nudna, moc me nebavej support a control chary v solu, pac si sam tolik nepomuzes, ale jsem rad, kdyz je ma nekdo jinej.))
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: taky jedu soloQ a je to asi prvni hra, kde me ta soloQ dost bavi:) nicmene me pomerne rychle prestalo bavit koukat jak dostavame biti, protoze jejich sage vi co ma delat a nase absolutne netusi (maximalne pouziva self heal) tak jsem zacal insta-lockovat Sage a od ty doby je to o dost lepsi:D
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: uplne stejne jako ty oblibeny chary, jenom tam budou vsichni (rejp rejp:D) a bude tam 5 hlasu:)
      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      MATHES: jj, one je takova vsechno nebo nic, kdyz klikas hlavy a dobre rozmejslis Q a E, tak je supercarry, ale ze svy zkusenosti a co tak vidam lidi, jak ji hrajou, tak je to spis ten opacnej pripad, kdy jsou schopny obcas hodit to oko, ale vetsinou u toho stejne chcipnou.. :D
      MATHES: to jsem zatim moc nerozmejslel, protoze hraju solo a tam nejaky vetsi team taktiky nepripadaj v uvahu, domluvy u staveni teamu uz vubec, spis instalocky.. a ani nevim, jak bych mel vystavet tu anketu)
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: ja si ji ted odemkl, protoze jsem nevedel koho a ona je fakt docela slusnej carry, kdyz umis klikat na hlavy. ten jeji self heal je docela riddiculous a to oko je taky hodne v pohode. tu ultimatku jsem jeste uplne nepochopil, ale to prijde:D
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: uz nemam premiovku nechces nahodit i "vas idealni tym comp" kdybyste meli vybrat pro celej tym postavy:)
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam