• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHADOW__Valorant
     
    Free-to-play multiplayer FPS počítačová hra vyvíjená a distribuovaná studiem Riot Games.
    rozbalit záhlaví
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    MATHES: Já mam zase problém s tim, že když jí hraju, tak musim lovit spoluhráče na heal. Sami se nenastaví a neřeknou si. Natož aby počkali za rohem od nepřátel, než jsou vyléčený. :)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: takhle to nejde, to by musela byt na kazdem radku vzdy cela kompozice a to se mi vypisovat nechce
    MATHES: sage je fajn, za me trochu nudna, moc me nebavej support a control chary v solu, pac si sam tolik nepomuzes, ale jsem rad, kdyz je ma nekdo jinej.))
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: taky jedu soloQ a je to asi prvni hra, kde me ta soloQ dost bavi:) nicmene me pomerne rychle prestalo bavit koukat jak dostavame biti, protoze jejich sage vi co ma delat a nase absolutne netusi (maximalne pouziva self heal) tak jsem zacal insta-lockovat Sage a od ty doby je to o dost lepsi:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: uplne stejne jako ty oblibeny chary, jenom tam budou vsichni (rejp rejp:D) a bude tam 5 hlasu:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: jj, one je takova vsechno nebo nic, kdyz klikas hlavy a dobre rozmejslis Q a E, tak je supercarry, ale ze svy zkusenosti a co tak vidam lidi, jak ji hrajou, tak je to spis ten opacnej pripad, kdy jsou schopny obcas hodit to oko, ale vetsinou u toho stejne chcipnou.. :D
    MATHES: to jsem zatim moc nerozmejslel, protoze hraju solo a tam nejaky vetsi team taktiky nepripadaj v uvahu, domluvy u staveni teamu uz vubec, spis instalocky.. a ani nevim, jak bych mel vystavet tu anketu)
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: ja si ji ted odemkl, protoze jsem nevedel koho a ona je fakt docela slusnej carry, kdyz umis klikat na hlavy. ten jeji self heal je docela riddiculous a to oko je taky hodne v pohode. tu ultimatku jsem jeste uplne nepochopil, ale to prijde:D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: uz nemam premiovku nechces nahodit i "vas idealni tym comp" kdybyste meli vybrat pro celej tym postavy:)
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: stejne je moc tezka :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: a chybi ti tam Reyna:)
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: v bete by to bylo jednoduchy, ale ty kurvy mi totalne zkurvili Omena a ten jeho smoke je ted uplne na picu (hrozne me sere jak se ti zmeni komplet obraz a musis tam "dobehnout")
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---

    dva oblíbený charaktery

    12 hlasy od 6 respondentů

      GREGI
      GREGI --- ---
      Konecne tam padl!:)))

      Gregi Valorant ACE
      http://www.youtube.com/watch?v=4mSTA5bYY5s
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: jestli to jde, tak jo. v bete byly 3 mapy a vyber byl random.
      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      a mapy teda jednu po druhy asi, ze?
      MATHES
      MATHES --- ---
      obecne si myslim, ze trio na zacatek by mohlo bejt neco jako brimstone, sage, breach. brimstone mi prisel pro hrace CS jako nejjednodussi na nauceni zakladu.
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOJZEE: tohle je daleko vic CS like, headky fungujou, map knowledge is king.

      doporucuju se podivat tady na tier list dole (s WarOwlem souhlasim vicemene se vsim, jen Sova si myslim, ze je nekde napul cesty mezi A a B tierama. doporucuju ucit se prvni tri tiery, protoze C tier je proste... takovej extremne meh. pry ma byt venku i jeden novy agent.

      doporucuju zacit s jednim agentem, pak pridat dalsiho. idealne umet tak 3 agenty, aby mel clovek jistotu, ze si vybere. urcite je dobry ucit se se Sage, protoze je proste OP AF a je to jedinej agent, kterej je opravdu must have v tymu.

      Valorant Agent Tier List - Closed Beta
      https://www.youtube.com/watch?v=ay2GztOUENg
      LOJZEE
      LOJZEE --- ---
      Je to tu, ode dneska uz i pro nevyvolene, nemohl jsem dospat, nez to budu moc vyzkoust konecne.. nejaky tipy ohledne toho jestli se poustet rovnou do vseho nebo zacit s jednim champem a jednou mapou? jak to delate? v ow jsem zacal vsechno se vsema a nakonec to nebyl dobrej napad, pac jsem neumel nic, ale tady asi pujde spis o aim a map awarness a umeni strilet, nez o nutnost mit natrenovanej superskill se vsema abilitama jako v ow, teda tak to na me pusobi ze streamu.. jakoze ability se hodej a je dobry umet je pouzivat, ale neni to tak krucialni a nebude nutny je pilovat do detailu jako v ow a spis tady pomuze skill z cska? v ow skill z cska byl k nicemu u vetsiny champu.
      SHADOW__
      SHADOW__ --- ---
      [SERVER ERROR]
      FRANCIK
      FRANCIK --- ---
      Já mám teď nejraději Breache. Může bejt užitečnej, i když zrovna neumim mířit. :)
      MATHES
      MATHES --- ---
      Tak jsem opustil phoenixe, chviklu zkousel Sovu a pak zakotvil u Raze, ktera mi asi vyhovuje nejvic. ty C4 jeste musim dovychytat (na triky s raketakem), ale bavi me to s ni asi nejvic. ten samochodnej robik je proste hrozne supr
      MATHES
      MATHES --- ---
      jo vida to jsem zapomnel mathes#moc
      FRANCIK
      FRANCIK --- ---
      FRANCIK: Tak jsem právě zjistil, že exituje nějaký Riot ID, takže celym jménem jsem už:
      Don Crableone#Stabo
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam