• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHADOW__Valorant
    MATHES
    MATHES --- ---
    jo vida to jsem zapomnel mathes#moc
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    FRANCIK: Tak jsem právě zjistil, že exituje nějaký Riot ID, takže celym jménem jsem už:
    Don Crableone#Stabo
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Zdravim, tak mi to taky konečně droplo. A hraje se to parádně. Jenom co to hraje za nevychovaný lidi? Ze šesti her na konci zatím dva lidi napsali gg.

    ID: Don Crableone.
    FIKOTEK
    FIKOTEK --- ---
    Zdarec, kdyztak si me pridejte. sketha#moc
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: s tim jsem zacinal, ale pak jsem zjistil, ze phoenixova ultina me bavi jeste vic. zvlast proto, ze kdyz tam nabehnes jako by se nechumelilo a mas v pici, tak jsou lidi vetsinou zaskoceny a to je headka, headka, dycky dam styry... :D

    Jim Ruller
    https://www.youtube.com/watch?v=ZlhSrk_dovQ
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: ja ted hraju jen brimstone, ty tri smokes co muzes hodit kam chces jsou supr :D a neni nic lepsiho nez ultnout heaven s trema lidma vevnitr :>
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: jj ty ability mam uplne stejne. kdyz v 1. vyhrajem, tak ve 2. kole koupim vsechny a pak si uvedomim, ze vubec netusim co s nima. navic pokazdy kdyz mam novou postavu tak prvni 3-4 kola jsem uplne zmatenej, co ze to ta postava vlastne umi a vzdycky poprve tu abilitu totalne poseru. jakoze jsem prvni flash phoenixem samozrejme hodil sobe a spoluhracovi do ksichtu:D ty ability, co se ti k nim zobrazujou veci na minimape se zatim bojim pouzivat uplne:D

    nicmene zatim se mi nejvic libi phoenix, brimstone a cypher. zkousel jsem i sage, ale vubec nevim, kdy a jak pouzivat ty jeji ability (krom self-healu:D)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: ja to mam tak fifty fifty, nektery hry jsou zero comms tak kupuju smg kazdy kolo a trenuju mechanics, nektery hry dostanem par CS pros co vedi jak se to hraje a jsou z toho dost dobry hry ... ty abilities skoro nepouzivam, zatim jen gunfights :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: zatim to vypada, ze moje ELO meta jsou lidi, co stejne jako ja netusej a vsichni odpalujou ultimy v poslednim kole polocasu. nechtel jsem, ale delam to stejne:D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: jako ja jsem ze severni evropy hraval overwatch v Americas a mel jsem pingy okolo 120ms, a to tady obcas potkavam lidi ve valorantu s pingama pres 140, a zda se mi to hratelny - ale mozna to je tim ze jsem lama, tak zatim hovno poznam :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: napadlo me to, ale doufal jsem, ze je to nejakej next level trik na lepsi hrani:D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: je tady spousta asiatu :D duvod to ma, jsem vlastizradce na west coast :(
    MATHES
    MATHES --- ---
    ADMIX: ma to nejakej duvod krom toho, ze narozdil od EU tam vsichni mluvi anglicky? pingy jsou v pohode?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    MATHES: 4dm1x#1131 ale NA :>
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak konecne. hraje to tu nekdo?:D

    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nekdo na betu na NA serverech? :>
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam