• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HADESAndroid - FOSS / F-droid / Custom ROMs / MicroG / GApps / degoogle / etc
    Retake control of your privacy. Free open source apps, custom roms, degoogled android, etc. Tips & Tricks.
    rozbalit záhlaví
    RIVA
    RIVA --- ---
    AG_: Neměli by vidět co píšeš, protože konverzace jsou šifrované. To že používáš WhatsApp ale vidět je.
    AG_
    AG_ --- ---
    používám v mobilu whatsapp, a začal jsem víc používat to webový rozhraní https://web.whatsapp.com/

    nevíte, když si na tom webovým rozhraní píšu v práci, jestli to někdo z administrátorů sítě může vidět, co si píšu?
    RIVA
    RIVA --- ---
    Poradite nekdo hezkou, stabilni ROM pro Galaxy S8? Vcera jsem zkousel instalovat Havoc OS a prubeh mi pripominal cisteni zubnich kanalku. Nakonec jsem musel zpatky na stock ROM aby sel telefon vubec zapnout.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Nakonec tedy pomohl factory reset a zaloha dat skrze Huawei centrum.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    NIMBUS: Ano, to jsem cetl, ale jak pises, casove to nesedi a nebyl update.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    SRNECEK: Ahoj, úplně to nesedí časově.. Ale google vydal nějakou aktualizaci svých knihoven před cca měsícem a pak musel rychle vydávat hotfix, aby spousta věcí nepadala (nemusely bejt aktualizovaný). Po aktualizaci vše ok?
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, dnes mi na Androiud zacaly padat aplikace, ne vsechny, jen nektere (napr. FB, Spotify atd.). Nebyly ani aktualizovane, pameti by mel byt dostatek. Netusite, jak vyresit?
    KOKES
    KOKES --- ---
    KOKES: nwm, vyřešeno koupí nového mobilu.
    KOKES
    KOKES --- ---
    Ahoj můžete mi pls poradit s problémem?: mám mobil s androidem 2.35 na který nejde nainstalit Viber, co používá mé okolí.
    Pak mám tablet s android 4.4 co nemá SIM.
    Potřebuju na něco (třeba i na PC) nainstalit Viber a skončím u aktivace(fotit čárový kód).
    Viber jsem instaloval z viber.com na PC a z Obchod Play na tabletu.

    Mobil nebo tablet naskenuje z PC/tabletu kód, ale "čárový kód není funkční", takže se nedostanu do Viberu.
    Návody na webu "aktivace viberu bez mobilu" potřebují pro aktivaci nějaký mobil.
    Zkoušel jsem i "kamera nefunguje" a dostal odkaz, který když vložím do browseru PC, ptá se, čím otevřít.

    Vypadá to, že pokud nemám mobil s androidem 4.2+ nemám šanci aktivovat viber?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    HADES
    HADES --- ---
    otazka: ide tu niekto na Graphene OS?
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Máte zkušenosti někdo s OTA upgradem defaultního MIUI na Xiaomi, které jsem ale předtím tím že jsem si odemkl bootloader vyčistil přes TWRP a vyházel z toho skoro veškerý bordel od Xiaomi? Hrozí u OTA upgradu brick a nebo se tam znovu můžou dostat Xiaomi systémové apliakce, které jsem smazal nebo odinstaloval nebo freeznul?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Doporucite nejaky offline GPS tracker? Potrebuju aby umel bezet na pozadi jako sluzba a nemusel se rucne zapinat.
    BEATHER
    BEATHER --- ---
    Cau, nepouziva nekdo grapheneOS na pixel 4ce nebo 4 xl? dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XARGH: hm asi sem mel vlci mhu. jsem zil v dojmu ze se snazis prenaset data z mobilu do pc...
    XARGH
    XARGH --- ---
    RAINBOF: total neblokuje data, je to souborovej manager. ;)

    jako zatim resim postupnym skrcenim mesicniho. napr 230MB limit, pak pridam 240MB atd je to vopich, ale funguje to. zadnej SW na pie to neumi, jen se tak tvarej. prijde slu\zebak s tarifem, budu mit v pi*i... :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XARGH: ani ten total commander ?
    XARGH
    XARGH --- ---
    po delsim hledani jsem pro Pie zadnej funkcni soft nenasel. blokovani pomoci OS funguje, ale NEUMEJ DENNI LIMIT.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    XARGH
    XARGH --- ---
    Zkusil jsem a nefungovalo - myslím řešení přímo v systému. Dam druhý pokus a napíšu. App, co myslím, fungovala na Android 6 a skrceni dat resila pomoci loopbacku. Pro představu - musím přežít na 16MB denně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam