• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jak v Indii! Rychlejší a pomalovanější truck vyhrává!
    Sakra končí to zrovna před nakládkou druhého cementu. Už jsem se těšil na video důkaz jak jsou právě ty Indové rychlí. Než naložíš druhej náklad, tak ti první zmizí do lesa. Jsou strašlivě rychlí...
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Tady mám i video, jak si mě zabil :D
    baty85's Live PS4 Broadcast
    http://www.youtube.com/watch?v=UORPuy-Z1MA&t=298
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Co vim ja, tak Koudy mel Jaguara.. ;-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jedna přetahovaná, s BATYm
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    chtel jsem se k vam pripojit, ale zjistil sem ze uz nemam psplus, tak az budu mit :)
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: To já už tak pozdě nevydržím. Už teď se mi zavíraj oči. Jeste ke všemu jsme se převrátil
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Dneska zrovna budu moct až tak před 23h, dřív se asi neutrhnu..
    Ale určitě bych dal, vůbec netuším o čem multi je. A jestli tam vydělané peníze jdou na singl konto, atd.
    Ještě Manik, a mužem udelat konvoj na nějakou dlouhou akci. Jeden s cisternou, další s jeřábem a poslední chudák co to odtaha na návěsu :))
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Tak dáme?
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Aha, tak mě na alze natáhli za 1049
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: taky my přišel kód za 999,- :)
    To je na rok fakt fér cena.
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: Astona DB5
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: jakyho astona?..prodal jsem kodiaka..fleetstara a gmc a koupil paystara..kterej narozdil od nich zatim vsude projede.
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: OT: Toho Astona už si asi prodal co?
    BATY
    BATY --- ---
    Nejmenovala se ta původní hra Spintires? Tak to máme asi v názvu klubu špatně...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: jj..ten mam na malym scoutovi..ale na nakladacich jeste neni nikde odemcenej.
    BATY
    BATY --- ---
    KOUDY: :D
    Nedám dopustit na ten autonomní naviják, co funguje i když se ti vypne motor, když se převrátíš, takhle už jsem se několikrát pěkně sám zase narovnal na kola.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    BATY: Aha..zajimavy..Vidis :)..ja si ted davam sachy s navijakem

    BATY
    BATY --- ---
    Jinak jsem dnes pořídil PS+, tak můžem zkusit zabahnit. Vůbec nevim, jak to funguje, jestli se jako připojíš do toho mého singlu nebo já k tobě nebo úplně nějak jinak...
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Já jsem takhle párkrát prodal a koupil stejný auto a měl jsem pak míň peněz, tak mi to bylo divný. Jak jsem do toho auta vždycky, když jsem ho koupil rovnou dal lepší motor, tak jsem měl třeba ten sériovej motor X3. Gumy atd. Tak jsem koupil auta, co jsem už prodal, jen abych prodal ty díly, co jsem na ně kdysi koupil. Takhle jsem to udělal u všech aut a najednou bylo doma 60K :D

    To je super, koupíš za 5K nový gumy a ty původní prodáš. Prostě v tý hře pořád jen navyšuješ jmění. Je to dobrý, protože kdyby sis koupil nějaký drahý auto a pak ho prodal za polovic, tak by to pěkně sralo, když za zakázku, kterou děláš 2h, dostaneš 2000 peněz...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam