• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Hezky, do sněhu na Aljašku jsem se ještě nepodíval. Pořád se trmácím v Michigenu.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Vím, že to neni plně o hře, ale je to dost podobný... Teď v sobotu bude první závod Lego Technic Truck Trialu, kousek od Nových Butovic... [ SHMADE @ Lego - stavebnice pro vsechny generace ]

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MELDA: hlavne ma snad 130litrovou nadrz a dalsich 130litru je na korbe.
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY: Jojo...mam ho uz potunenej, se silnejsim motorem a zvedlym podvozkem na poradnejch gumach a je to neskutecnej parnik. Vyjede a projede to uplne vsude. Kuli vylepsenim na tohle auto sem projel nekolik map. Podvozek je u jezera v mape "Horsky potok" nebo bystrina nebo jaxe to... proste Mountain river.

    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Vypnul jsem hned hru. Ale v tý garáži se to ukládá asi nějak rychle ty změny...
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ten international loadstar je skvelej scout tyjo..jenom musim prozkoumat aljasku kvuli zvysenemu podvozku
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BARTOLOMEJ: podobnou neviditelnou zadrhávací věc co máš hned na začátku jsem potkal taky :)) nikde nic, šlupka, a auto v luftě
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Jsem dodělával tu zakázku ze včera, cos mi posral ;)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    na tohle tema sem si pripravil takovou kompilacku ‘o]
    SnowRunner - Brts Fails 01
    http://www.youtube.com/watch?v=d8sFMQgzbcU
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: Hezky ustláno!
    BATY: To jsi měl rychle vytrhnout PS ze zásuvky. :)
    BATY
    BATY --- ---
    Jo takhle, že ten obrázek dáš do feedu... Já myslel, jestli tam na to není přímo něco sofistikovanějšího.

    Jinak teď jsem si v garáži tunil ten svůj náklaďák za 100K a najednou puff a zmizel... Ani prachy jsem za něj neměl, neprodal jsem ho, prostě byl pryč. Ani ve skladu nebyl. Musel jsem loadnout sejvy z cloudu. Přišel jsem o 3 mise... Naštěstí jen 3, ale i tak, je to dost času :(
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ťuk na obrázek v PS app:

    Udělá se tohle, a zas ťuk na obrázek

    až z toho je je fotka samotná :)

    A poté vpravo nahoře tři tecky


    Voalá!
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: A jak stahuješ obrázky přes apku do telefonu? Nic takového v té apce nevidím...
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Ta PS appka mne nenapadlo :-) Kouknu se na ni.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Já to asi komplikovaně, ukládám z PS app do telefonu, pak to nahodim do postimages.org a teprve poté nahazuji na nyx. Škoda že nyx nemá někde button na kterej by se kliklo, a rovhnou by to nahodilo tag na vložení obrázku.. Abych nemusel otvírat v druhém okně nápovědu, ze které ten tag kopíruju.... Já si ho za ty roky nemůžu pořád zapamatovat abych ho psal rovnou..
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja mam plno krasnejch screenu, ale nejsem schopen to dostat z konzole. Budu to muset nahrat na USB a prehodit do kompu :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jo ram je svině díra co tě pošle buď do stromu, nebo rovnou si lehnout :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Dobre vam dal zabrat ten jeden usek :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jak v Indii! Rychlejší a pomalovanější truck vyhrává!
    Sakra končí to zrovna před nakládkou druhého cementu. Už jsem se těšil na video důkaz jak jsou právě ty Indové rychlí. Než naložíš druhej náklad, tak ti první zmizí do lesa. Jsou strašlivě rychlí...
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Tady mám i video, jak si mě zabil :D
    baty85's Live PS4 Broadcast
    http://www.youtube.com/watch?v=UORPuy-Z1MA&t=298
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam