• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Ale super klouze silnice :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: 80% ehm ehm, ale vrátím se zpět. Ten sníh mě hodně nebavil... Plus má tam na Aljašce jakože mrznout, (zamrzlé jezero atd.) Ale brodíš se tam měkkým bahnem co je poprášený sněhem. Místo pelášení po zmrzlé půdě a zapadavani jen do hlubokého sněhu...pffffff
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Už máš v Mišigenu 100%?
    BATY
    BATY --- ---
    MELDA: Já měl jen jedno pivo a jedno víno, ale přišlo mi to nějaké rozplizlé...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nepoznám, zrovna jsem začal zimní mapu, a přišlo mi to jako normální hnusnej nudnej sníh :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: po sesti pivech to na mne hralo barvama tak, ze sem utopil nakladak v jezeru. Dobry.
    BATY
    BATY --- ---
    Nemá to po tom updatu nějakou rozmazanější grafiku?
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Wow....tak to je hodne slusny :-)

    Ja jdu dneska na navstevu na pivko, ale mozna bych to pak jeste zapnul a dal nejakej coop..kratka rychla akce :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ohh už se tahá update, 11.2 GB. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Ja se spis nejvic tesim na funkcni zrcatka
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Aha...to se me myslim nedelo i kdyz nevim, ale par nakladu sem nekomu hazel na korbu a bylo to ok.
    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    MELDA: Jasan. Ja doufám, že opraví tu chybu nakládání carga jedním vozidlem na nápravu jiného vozidla - náklad vždy propadne nápravou
    MELDA
    MELDA --- ---
    RAFAELL: Diky diky. Sem se po tom datu nikde moc nepidil a vsude sem cetl Novy update Snowrunner, tak sem byl zvedavej. Super, diky, takze zitra na blate, caune :-)
    RAFAELL
    RAFAELL --- ---
    MELDA: má to být 09.06.2020
    MELDA
    MELDA --- ---
    Uz je ke stazeni ten novej update pro Snowrunner?
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Ještě, že má všechno workaround :))
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: jinak na do země zapadlé návěsy mám novej fígl :))
    Nacouvam/opřu se úplně těsně co to jde, ručkou to pojistim aby auto neujelo. Přepnu na jiné auto, a zas zpět přepnu na auto první. V tu ránu kvůli kolizi objektů hra udělá to že návěs ztratí pevné skupenství, a ty jím můžeš jako duch projíždět. Nastelujes závěs na své misto a voalá! Při připojení nadskoči návěs a normálně se připojí. A člověk ušetří hodinu života šaškováním s návěsem ;)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    zezacatku me tak sralo ze nemam zadny prachy a ted mam tri tahace..dva scouty a 440 tisic..:)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    jj cisterny jsou supr..:))..lepsi nez benzinky..natankuju..prodam zpet a pohoda.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak z PSka mne to samozrejme nejde na yt nahrat a na to to hodit na flashku sem uz nemel chut. Tak priste :-)

    Ale Tombovi dekuji za radu s vrtnou plosinou, mel sem ji na prvni mape taky zapadlou. Odvezeno :-)

    A Batymu dik za ten napad s tema vlekama s cisterou v obchode s vlekama. Je to kurva super napad, hodne pomaha. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam