• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Každopádně světla furt "nesvítěj" :/
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Můžu vyzkoušet připojit no...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MELDA: Teď jsem koukal do nastavení a je tam i na ps... Koumám trasu na večer. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: volant jen pro pc, jestli sem to dobre pochopil.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    V updatu přdali i volant... Asi zůstanu u gamepadu, ale vím, že mudrunner na volantu šel hrát docela v pohodě, tak tomu možná šanci dám...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Takovej ten malej? Já ho i dotáhl ke garáži a nic. To bych na něj mohl kouknout...
    Dneska já nevím..
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MELDA: Jo, to se mi taky stalo, taková šestikolka u domečku... 3el jen táhnout, ale to bylo tak všechno, tak jsme ho aspoň vysál. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: Hele...

    Fixed bug when player location icon was not properly displayed on the global map in co-op.
    MELDA
    MELDA --- ---
    Aaa....tohle me zajima...ten ukol sem splnil, truck zustal na mape, ale nedalo se s nim nic delat...zajima...

    Fixed "Repair The Truck" task on the Smithville Dam map.

    TOMBRIDER: Vyzkousime... Added ability to change region in co-op.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE:

    SnowRunner/Patch Notes | Spintires Wiki | Fandom
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner/Patch_Notes
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Predtim to myslim neslo a myslim si, ze by to melo byt soucasti tohoto update.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: Ja sem pro...dneska muzu... :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: já jsem pro jakoukoliv zabahněnou špatnost... Klidně cestou vzít nějaký objevovací úkol kterému stačí scout...
    Dá se vůbec v mulťáku přejíždět tunelem na jinou mapu?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Co byste řekli na takovou multi projižďku/expedici, jakože se sejít, ale neplnit úkoly ale vydat se někam a prostě jen ve více zdolávat nějakou trasu. Už mám nějaké nápady, tak bych trasu předem vyznačil na mapě,kterou bych sem pak šoupnul, aby bylo jasné kudy se pojede a prostě by si každej vzal jen nějakého skauta a jelo by se. Nebo by se mohlo při vyjetí z garáže třeba vzít ještě pár náklaďáků (cisterna, opravářskej a tak, abychom pak mohli někde blbnout a opravovat/dotankovávat na místě, za náklaďák podval a na něm naloženej skaut a pak to někde schodit a vyrazit... Trasu bych naplánoval a zveřejnil s předstihem sem... A pak se jen nějak sejít... Byl by zájem?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako na HO se bahnilo jedna basen. :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: Je! Nejraději bych poslal rodinu někam pryč. Vzal si dovolenou, a pořádně se bahnil pár dní v kuse :)
    A ne jen po večerech do dvou do rána kdy nad tím usínám. A ráno jsem úplně rozkopanej dement v pracovním nasazení...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    U S A! U S A!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---

    BATY
    BATY --- ---


    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Ty jo... ja nemam dodelanou ani jednu mapu, ale zato mam odkrytejch minimalne map pet, sest :-) Sem docela dost jezdil skautem a hledal vylepseni a tak..to me bavilo :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam