• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Predtim to myslim neslo a myslim si, ze by to melo byt soucasti tohoto update.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: Ja sem pro...dneska muzu... :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: já jsem pro jakoukoliv zabahněnou špatnost... Klidně cestou vzít nějaký objevovací úkol kterému stačí scout...
    Dá se vůbec v mulťáku přejíždět tunelem na jinou mapu?
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Co byste řekli na takovou multi projižďku/expedici, jakože se sejít, ale neplnit úkoly ale vydat se někam a prostě jen ve více zdolávat nějakou trasu. Už mám nějaké nápady, tak bych trasu předem vyznačil na mapě,kterou bych sem pak šoupnul, aby bylo jasné kudy se pojede a prostě by si každej vzal jen nějakého skauta a jelo by se. Nebo by se mohlo při vyjetí z garáže třeba vzít ještě pár náklaďáků (cisterna, opravářskej a tak, abychom pak mohli někde blbnout a opravovat/dotankovávat na místě, za náklaďák podval a na něm naloženej skaut a pak to někde schodit a vyrazit... Trasu bych naplánoval a zveřejnil s předstihem sem... A pak se jen nějak sejít... Byl by zájem?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jako na HO se bahnilo jedna basen. :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: Je! Nejraději bych poslal rodinu někam pryč. Vzal si dovolenou, a pořádně se bahnil pár dní v kuse :)
    A ne jen po večerech do dvou do rána kdy nad tím usínám. A ráno jsem úplně rozkopanej dement v pracovním nasazení...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    U S A! U S A!
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---

    BATY
    BATY --- ---


    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Ty jo... ja nemam dodelanou ani jednu mapu, ale zato mam odkrytejch minimalne map pet, sest :-) Sem docela dost jezdil skautem a hledal vylepseni a tak..to me bavilo :-)
    BATY
    BATY --- ---
    Já mám teprve 70 procent Mišigenu...
    Njn, nemám tolik času jako vy nezaměstnaní :D

    Ale ta hra je prostě boží!!! Přitom taková blbost .)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Jinak ja sem si zasadne a hlavne vsiml celkem zasadnich zmen v hodnoceni ruznejch casovejch ukolu. Predtim tam totiz nebyla ani zminka ohledne poskozeni atd.
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Tak oni hlavne neco opravovali ne? A pridali jednu mapu :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: jo to jo, a klouzání po zamrzlém jezeře je taky super :)

    Jinak moc nových věcí jsem asi ještě nenašel po update. Max mi přijde jen inteligentnější uchycování navijáku jen přes trojúhelník. Chytá se tam kam mířím pohledem, to mě předtím sralo. Že se to chytlo klidně bokem i když byl predemnou parádní strom a já na něj civím..
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOMBRIDER: Ale super klouze silnice :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BATY: 80% ehm ehm, ale vrátím se zpět. Ten sníh mě hodně nebavil... Plus má tam na Aljašce jakože mrznout, (zamrzlé jezero atd.) Ale brodíš se tam měkkým bahnem co je poprášený sněhem. Místo pelášení po zmrzlé půdě a zapadavani jen do hlubokého sněhu...pffffff
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Už máš v Mišigenu 100%?
    BATY
    BATY --- ---
    MELDA: Já měl jen jedno pivo a jedno víno, ale přišlo mi to nějaké rozplizlé...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nepoznám, zrovna jsem začal zimní mapu, a přišlo mi to jako normální hnusnej nudnej sníh :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: po sesti pivech to na mne hralo barvama tak, ze sem utopil nakladak v jezeru. Dobry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam