• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Bylo to supr, jen jsem se probudil se zablokovanym krkem, asi z toho skákání po kamenech. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ale vcera jako hodne dobry pruzkumny pojezdy. Bavil sem se panove.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Ano
    MELDA
    MELDA --- ---
    To vstavani zabolelo panove :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jsme s Meldou ve hře kdyžtak...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MELDA: Pro skauta, nakladaky budou jen popojizdet, kdyz bude potřeba a někam se přibližovat...
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: A tot trasa pro skauta nebo nakladaj?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: jo s těma světly je to krapet trapný. I brzdový sic oslní okolí ale světlo samotné je mrtvé..
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jinak jsem možná trochu masochista, protože to možná ani nepujde projet, zkoušel jsem jen začátek (Z B Do C) a pak jsem to tam někde ve třetině trasy povalil na skalách na bok a nebylo stromečku k přitáhnutí, ale ve více lidech by to možná šlo, nebo aspoň se té naznačené cestě nějak přiblížit...

    Tak tady takovej návrh no... :)
    A->B Klasika po silnici, tady bych to vzal i s většíma "support" autama a Scouty na vozejku, nebo na laně
    B->C Snažit se to prolézt po skalách podél řeky k takovému brodu, co možná nebude brod
    C->D Pokusit se to nějak od řeky vyjet zas nahoru k větrným elekkrárnám, po cestě se to křižuje s cestou, kam se můžou pak přesunout support vozidla na opravy a dotankování
    D->E Jet po kraji mapy po horách jak to půjde
    E->? Pokud bychom se dostali až sem, tak klidně pokračovat po kraji mapy dál až domů do garáže

    SHMADE
    SHMADE --- ---
    MELDA: Já když to odevzdával, tak jsme odevzdal nejdřív ty spodní přikurtovaný a pak mi na korbu spadly ty horní, když spodní zmizely, tak jsem to zas jen přikurtoval odevzdal taky. :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: jen to musis pak vylozit, zabalit jen co jde, odevzdat a pak znovu s tim co si slozil bokem :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    SHMADE: Uz sem to takhle taky vezl :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Jsem si takhle jednou vyrazil za úkolem bez přívěsu a nedošlo mi, že v úkolu jsou pottřeba 4 cargo pozice, ale i to mělo řešení. :)

    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja to pak smazu, bude to velky.
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MELDA: Na PC jo..divny..asi to pro PSko vyresi nejakej update.
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY: Oni sviti, ale kdyz kouknes proti autu, tak nejsou videt. Omrknu to.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MELDA: jj..na psku vam nejdou svetla?..Jak v noci jezdite? :D
    MELDA
    MELDA --- ---
    KOUDY: Ty to hrajes na pc?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam