• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Taky jsem s tím měl problém, jde o to, že jsou tam dva druhy těch betonovejch věci, panely a desky 1 a 2 pozice...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja ted nejak nemam vubec cas bahnit zacalo leto a najednou neni cas. Ale on se najde.
    BATY
    BATY --- ---
    baty85's Live PS4 Broadcast
    http://www.youtube.com/watch?v=7GpuZpu26-4


    Nahrál jsem vám krátkou ukázku se světlama. I lampy svítěj podél cesty. Tolik radosti, přitom taková blbost :)

    Jinak jsem přijel s betonovými panely a nechce mi je to vzít. Byli na mapě na vleku. Si říkám asi bug. A když je naložím ve skladu, tak betonové panely asi změnili, jsou za jeden dílek, dřív byly za dva dílky a ty dvou dílkové to teď po novu asi nebere :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A už tak zběsile neruckuje.
    BATY
    BATY --- ---
    I v kabině svítí budíky :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Taková blbost, ale je to hned lepší, vlastně mě to předtím hrozně sralo a rusilo. :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Teď jsem to zapnul jen kvůli tyhle informaci. :-)
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Ahá, já myslel, že hraješ TLOU2...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Super!
    To musím otestovat.
    Teď se nějak nemůžu odtrhnout od DaysGone...
    BATY
    BATY --- ---
    Jee, už svitej světla a blikaj majáky!
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Jojo...rusky auta specialne hulej silene...stejne tak Lada Niva a ta ruska Marsutka, tak ta dost vtipne startuje.
    BATY
    BATY --- ---
    Jinak jsem si pořídil nějakej ten ruskej Voron a to tak hulí, že přes to není vidět na cestu :D
    BATY
    BATY --- ---
    To by bylo, aby tam svýho Yara přes to potrubí nedostal :)
    BATY
    BATY --- ---
    :o))

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: Bohužel z komedie,to bude dobrej nápad, vemem všichni jeřáby.Aby jsme je mohli vedle sebe poté uložit k spánku.
    Mám jen tuhle tmavou :)


    To samé z "jámy mravkolva" co byla past jak svině ze které nešlo uniknou.
    Mám jen tuhle kda mi Melda drtí kapotu. Protože mne nevidí, jelikož má Humr zapnutou neviditelnost :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMBRIDER: Nejvíc byl sraz jeřábníků a pak ten "Pit of Doom". :) Musim se podívat, zda jsem z toho taky něco netípnul. :)
    BATY
    BATY --- ---
    To vypadá na velkou legraci :) Bohužel ale potřebuji alespoň 7h spánku, tak s váma nemůžu dát :/
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Bezvadná expedice!
    V jistých pasážích kdy auta odrotovala do vzduchu či vypadaly jak po vetřelčím útoku, jsem se fakt nasmál.
    Tady momentka ze začátku. Kdy to docela ještě šlo.



    Panoramata mámo!!



    Melda má cabriolet!!


    Najednou začly rotovat i ostatní auta. Asi je posedl duch hor, za to že mu tam plašíme veverky


    Seru na to , odlétám do hajzlu!


    Můj Hamr má tajnou funkci technologie zneviditelnění. Takže ač se to nezdá, tak zde mne zbytek osazenstva nevidí. A lze jim škodit například zatarasením cesty. Vskutku Ďábelské.



    Romantika za odměnu během další expedice objevování šedivých částí mapy.


    V Rusku to byl spíš sraz veteránů.
    "pěknej výhled kluci, hlavně do mě nestrkejte"



    Tak dík.


    Dobrá prdel to byla!
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Bylo to supr, jen jsem se probudil se zablokovanym krkem, asi z toho skákání po kamenech. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam