• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    VRAN
    VRAN --- ---
    Pro vaše pobavení se pochlubím svým včerejším selháním v MudRunneru. Na Deluge si vesele jedu pro achievment, kdy celou mapu dám bez použití minimapy. Mám naloženou E-7310 s přívěsem, přebrodil jsem se na břeh s pilou, chcu pauznout hru a místo esc hrábnu po F1...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Zitra, tedy ve stredu bych trochu zabahnil.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Taky jsem s tím měl problém, jde o to, že jsou tam dva druhy těch betonovejch věci, panely a desky 1 a 2 pozice...
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ja ted nejak nemam vubec cas bahnit zacalo leto a najednou neni cas. Ale on se najde.
    BATY
    BATY --- ---
    baty85's Live PS4 Broadcast
    http://www.youtube.com/watch?v=7GpuZpu26-4


    Nahrál jsem vám krátkou ukázku se světlama. I lampy svítěj podél cesty. Tolik radosti, přitom taková blbost :)

    Jinak jsem přijel s betonovými panely a nechce mi je to vzít. Byli na mapě na vleku. Si říkám asi bug. A když je naložím ve skladu, tak betonové panely asi změnili, jsou za jeden dílek, dřív byly za dva dílky a ty dvou dílkové to teď po novu asi nebere :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    A už tak zběsile neruckuje.
    BATY
    BATY --- ---
    I v kabině svítí budíky :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Taková blbost, ale je to hned lepší, vlastně mě to předtím hrozně sralo a rusilo. :-)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: Teď jsem to zapnul jen kvůli tyhle informaci. :-)
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Ahá, já myslel, že hraješ TLOU2...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Super!
    To musím otestovat.
    Teď se nějak nemůžu odtrhnout od DaysGone...
    BATY
    BATY --- ---
    Jee, už svitej světla a blikaj majáky!
    MELDA
    MELDA --- ---
    BATY: Jojo...rusky auta specialne hulej silene...stejne tak Lada Niva a ta ruska Marsutka, tak ta dost vtipne startuje.
    BATY
    BATY --- ---
    Jinak jsem si pořídil nějakej ten ruskej Voron a to tak hulí, že přes to není vidět na cestu :D
    BATY
    BATY --- ---
    To by bylo, aby tam svýho Yara přes to potrubí nedostal :)
    BATY
    BATY --- ---
    :o))

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: Bohužel z komedie,to bude dobrej nápad, vemem všichni jeřáby.Aby jsme je mohli vedle sebe poté uložit k spánku.
    Mám jen tuhle tmavou :)


    To samé z "jámy mravkolva" co byla past jak svině ze které nešlo uniknou.
    Mám jen tuhle kda mi Melda drtí kapotu. Protože mne nevidí, jelikož má Humr zapnutou neviditelnost :)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOMBRIDER: Nejvíc byl sraz jeřábníků a pak ten "Pit of Doom". :) Musim se podívat, zda jsem z toho taky něco netípnul. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam