• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    Diskuze o OFF-ROAD hrách-Spintire-Mudrunner-Snowrunner. Aneb o rochnění v bahně, povalování se v příkopech a pohazováním s navijákem.
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner
    rozbalit záhlaví
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    FORREST: jojo - je to zen - dokud se tyvole nevyklopis minutu klidne jízdy od cíle i s drahým nákladem, kurva!
    FORREST
    FORREST --- ---
    LEFTY: V pohodě. :-)
    Teď už je to stejně jen o užívání si krás toho šinutí se v bahně / sněhu.
    Level max už dávno, garáž dost plná, peněz dost.

    Ale hodně se mi teda líbí to, že ta hra pořád umí dělat i výzvy a držet si náročnost, a ještě pořád jiným způsobem.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    FORREST: sorry
    FORREST
    FORREST --- ---
    LEFTY: Nespoiluj, tak daleko zatím nejsem. Ta mapa je náročná, takže jí mám zatím prozkoumáno tak 65% a garáž jsem ještě nenašel... Ale tuším / doufám, že tam někde bude...
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    FORREST: otvírání garáže v imandře?
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    LEFTY: (i když teďka jsem s oil rigem na návěsu někde zašprajcnutej mezi kamenama a skoro u toho brečím)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOM_HOST: počkej až se zmůžeš na lepší vozíky (nebo najdeš), bude to mnohem lepší prožitek.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOM_HOST:
    BATY: dejte vědět. Rád bych se připíchnul. ;)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Jako snowsouls by tomu sluselo vic asi :)) to je strasny hc
    BATY
    BATY --- ---
    TOM_HOST: super, dáme
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHMADE: Ja to aspon poradne prozkoumam neco vydelam a pak dame! ;)
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOM_HOST: Škoda, že jsem se pustil doma do takové větší rekonstrukce a PS budu mít ještě nějakou dobu mimo provoz, jinak bych s tebou rád hned zabahnil. :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOMBRIDER: Neda :))) ale jo .. je ted sleva tak jsem do toho sel


    #cojatozasproved
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    TOM_HOST: Cože?!!! Teprve teď?!!
    To už jsi dohrál farmaření? Teda jestli se to dá vůbec dohrát :)
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    Tak jo ... tak jsem to teda dneska koupil ... a je to lepsi nez jsem cekal (a to jsem to 3x hral pres ps share) ... boze muj dej mi cas ... amen :)))
    BATY
    BATY --- ---
    VRAN: Už jen Snowrunner... Je to o dost zábavnější a není to tak šedivý...;)
    VRAN
    VRAN --- ---
    MELDA: Neurazil, Červeného trpaslíka mám rád a v Rusku jsem skončil. :) Tak nějak jako Rimmer jsem si připadal. Jezdíte ještě někdo MudRunnera nebo už jen SnowRunnera?
    MELDA
    MELDA --- ---
    VRAN: Ne v pohode, sorry pokud sem te nejak urazil, ale proste tak nejak mne to napadlo pri cteni tveho prispevku... ono dost totiz ten pribeh postrada smysl, kdyz si uvedomis, ze tu je i nekdo, par lidi, co tuhle hru hraje na necem jinem nez na PC :-) Ale nejak tak sem si to domyslel.
    VRAN
    VRAN --- ---
    Pro vaše pobavení se pochlubím svým včerejším selháním v MudRunneru. Na Deluge si vesele jedu pro achievment, kdy celou mapu dám bez použití minimapy. Mám naloženou E-7310 s přívěsem, přebrodil jsem se na břeh s pilou, chcu pauznout hru a místo esc hrábnu po F1...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam