• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    Ahoj runneři, včera vyšla nová 6. fáze, jezdíte?
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Taky si myslím :) Při nějakém úklidu na něj asi někde narazím, tuším :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ale teda panove, smekam..jedete hodne slusny bomby. Asi bych se do toho mel zase ponorit.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: pořád někde mám :)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: jojo
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: ? taky...
    BATY
    BATY --- ---
    MELDA: To jsem měl jako hračku, když jsem byl malej :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Koukam, ze sem to delsi dobu nezapnul...ehm...https://nyx.cz/discussion/25189/id/53660593
    MELDA
    MELDA --- ---
    Esi bylo, tak sorry...ale musim !!

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nová mapa - Rostovská oblast - mě baví mnohem víc, než posranej Amur.
    - mapy jsou dobře jezditelný from the start
    - první kontrakt není naprostá zabijárna
    - terén je ale přesto velmi náročnej
    - ale když se někde vyklopíte, nemusíte jet půl dne na druhou stranu mapy, abyste to vyřešili/zkusili znovu.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Vedle jsme řešili transport středně dlohých klád - jak jich odvézt více najednou a proč nejdou na PS4 nakládat automaticky na auto viz SHMADE: Tak to jde

    Naloženo - auto nezabalené, přívěs zabalenej, krásně to drží a srovnává zezadu



    Odpojen přívěs při tankování v prodejně přívěsů a kontrola počtu naložených - 30klád, tady po přeskládání 10 fůrek na náklaďáku + 1 na přívěsu.



    A je to prostě hezký a tohle auto co mám teď nový je k nezastavení. :)

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    zkusil jsem tři večery bojovat s Amurem. A je to neskutečný peklo. Ten sníh a led nic neodpustí.
    doufám, že nová oblast (v září) nebude tak krutá. Tak jsem se vrátil do Michiganu a odbouchávám zbývající questy tam, ať si zklidním nervy.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SAYUZ: funguje to, normálně je mám ve storagi, ani platit jsem je nemusel. Mají chabý kustomizace, ale ten hvízdavej zvuk tý velký tatry se povedl
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SAYUZ: tak ve storu na webu to je - dáš search "tatra" a pak to můžeš přidat do library. Uvidím večer, jestli se to načte do hry.
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    LEFTY: Taky jsem na to klikal jak zběsilej a ve storu nic :(
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    FORREST: ha se tam směju hystericky.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Zase jezdím, ale nevím, kde vzít ty dvě nový tatry. Mám y2 pas s, ale ani v garáži, ani ve storu nejsou. Ps4
    FORREST
    FORREST --- ---
    LEFTY: Ty se tam směješ?
    Pro mě je to už spíš skoro zoufalství... Jsem teda už snad v pokročilé fázi, mapa prozkoumána a chybí mi jen pár úkolů. Což jsou teda ale špeky... A pak posbírání a svoz přívěsů..
    A už jsem z té mapy skoro neštastný. Tak začínám brát trucky co se flákají v garáži a pomalu se přesouvat na další mapu.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOM_HOST: *laughs in Kola*
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    108h
    1000km
    Michigan na 100%

    Rek bych ze tutorial mam uspesne za sebou :))


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam