• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    MELDA
    MELDA --- ---
    BARTOLOMEJ: Ty jo, ja se v tech season pass absolutne nevyznam, takze nemuzu radit, jen bych strilel od boku. Kazdopadne od vydani do toho stale neco sypou, takze dle mne by to stacit melo.
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    nemate predstavu co vsechno ma smysl poridit, kdyz bych chtel zajezdit na switchi? budou mi k necemu Year 1 a Year 2 Season Pass?
    MELDA
    MELDA --- ---
    Jen teda sem se tak nejak nedocetl, jestli pri tom kvetnovym PS5 Update pujde prevest profil. Protoze bych to celkem nerad jezdil od znova, zvlaste, kdyz sem si vyjezdil nejaky prachy :-)
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    Ahoj runneři, včera vyšla nová 6. fáze, jezdíte?
    BATY
    BATY --- ---
    TOMBRIDER: Taky si myslím :) Při nějakém úklidu na něj asi někde narazím, tuším :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Ale teda panove, smekam..jedete hodne slusny bomby. Asi bych se do toho mel zase ponorit.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SHMADE: pořád někde mám :)
    BATY
    BATY --- ---
    SHMADE: jojo
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    BATY: ? taky...
    BATY
    BATY --- ---
    MELDA: To jsem měl jako hračku, když jsem byl malej :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    Koukam, ze sem to delsi dobu nezapnul...ehm...https://nyx.cz/discussion/25189/id/53660593
    MELDA
    MELDA --- ---
    Esi bylo, tak sorry...ale musim !!

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nová mapa - Rostovská oblast - mě baví mnohem víc, než posranej Amur.
    - mapy jsou dobře jezditelný from the start
    - první kontrakt není naprostá zabijárna
    - terén je ale přesto velmi náročnej
    - ale když se někde vyklopíte, nemusíte jet půl dne na druhou stranu mapy, abyste to vyřešili/zkusili znovu.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Vedle jsme řešili transport středně dlohých klád - jak jich odvézt více najednou a proč nejdou na PS4 nakládat automaticky na auto viz SHMADE: Tak to jde

    Naloženo - auto nezabalené, přívěs zabalenej, krásně to drží a srovnává zezadu



    Odpojen přívěs při tankování v prodejně přívěsů a kontrola počtu naložených - 30klád, tady po přeskládání 10 fůrek na náklaďáku + 1 na přívěsu.



    A je to prostě hezký a tohle auto co mám teď nový je k nezastavení. :)

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    zkusil jsem tři večery bojovat s Amurem. A je to neskutečný peklo. Ten sníh a led nic neodpustí.
    doufám, že nová oblast (v září) nebude tak krutá. Tak jsem se vrátil do Michiganu a odbouchávám zbývající questy tam, ať si zklidním nervy.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SAYUZ: funguje to, normálně je mám ve storagi, ani platit jsem je nemusel. Mají chabý kustomizace, ale ten hvízdavej zvuk tý velký tatry se povedl
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SAYUZ: tak ve storu na webu to je - dáš search "tatra" a pak to můžeš přidat do library. Uvidím večer, jestli se to načte do hry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam