• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    Diskuze o OFF-ROAD hrách-Spintire-Mudrunner-Snowrunner. Aneb o rochnění v bahně, povalování se v příkopech a pohazováním s navijákem.
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner
    rozbalit záhlaví
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    PUBLICURINATION: Ona vlastně jede pořád stejně ale ty přesuny na asfaltu jsou na nervy 😂
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    SAYUZ: zato horsima cestama xD
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    PUBLICURINATION: Pláču, kupoval jsem za plnou :(

    Tatra super, ale jezdí to hrozně pomalu.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Tak prislo na steam slevy a poridil Tatrapack za par susnu. Uz nejezdim s nicim jinym! Konec hlaseni
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: Uz to opravili poslednim uodatem.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: jak u bláznu tohle řešení :D
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    HEDIS: Vyřešil jsem to stejně, nechal jsem to zaply a odložil ovladač do nabijecky 😂
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: Je polovičatý, ale aspoň to nevibruje po celou dobu, i když jsi třeba na mapě :) Na to ukládání bacha, kolikrát uděláš porgress, vrátíš se další den a nic. Já to teď projistotu přepínám z mapy do mapy a ještě to nechávám tu hru běžet, tak cca 15-20minut .....
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    HEDIS: Ukládání jsem koukal, že je taky divný, jelikož jsem hrál půl hodiny a pořád žádný autosave. :) Vibraci jsem vypl a vypnul se i ten hegeš zvuk z ovladače, ale bez vibrací je ten pocit z jízdy takový polovičatý.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    Tak včera vyšel nějaký patch, ale nevím co opravil. ovladač, když to neustále vibruje a hučí zvuk tedy ne. ukládání hry taky hapruje :/
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    BATY: Nejde a zrovna u tyhle hry by to fakt sedlo.
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: mám vypnuté vibrace ve hře, protože je to buglé, a slyšíš další zvuky a vibrace z vykládky i když už v tom vozidle nejsi atd. V nastavení to jde
    BATY
    BATY --- ---
    SAYUZ: Haptiku ale nová PS5 verze nepoužívá co? Na L1 a R1? Zkoušel jsem to jen chvíli, ale přišlo mi, že nic...
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    HEDIS: Vyřešil jsem to tak, že jsem musel celou hru smazat a nainstalovat znova. PS: celý nadšený jsem to musel začít hrát znova, jelikož si neplatím teď Plusko a nejde tak obnovit save. Naštěstí ten začátek jde o dost rychleji, když už člověk ví jak na to, používá odložený náklady a prodává co nepotřebuje.

    To čvachtání v gamepadu je ale hrozný. Jde to nějak vypnout pouze ve hře? Nebo musím vypnout ten minireprák obecně v PSku?
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: PS Plus ti nabízí hraní online a pravidelný příděl her ne? Takže za mě to nemá vliv na aktualizaci hry z PS4 na PS5
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    Jde ta aktualizace na PS5 i když nemám zaplacený plusko? Ve storu to vidim, ale je u toho jen tlačítko play. Přitom na HomePage mám logo s verzi pro 4ku :(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHMADE: Ja jsem rad ze mam na naftu tyve :))
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOM_HOST: + ještě auta a vybavení aut se prodává za polovinu, jestli si dobře pamatuju, tak bacha na vhodné nákupy...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja to rozehral znovu na ten "hard mod" tam prave odpada ta moznost "no nic, garáž recovery a znovu, no" ... resp stoji 5k a to ja nemam pac se nedaji prodavat ani privesy ... jako tenhle mod me zatim bavi :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MELDA: člověk projde rychle všema stádiema smutku

    "né tyvole, to není možný"
    "piča piča piča"
    "možná něco s navijákem vymyslím, ne?"
    "se na to můžu vysrat, celej snowrunner popíčenej, kdybych místo toho třeba cvičil"
    "no nic, garáž recovery a znovu, no"
    MELDA
    MELDA --- ---
    FORREST: To se me stalo presne predevcirem taky.... jedno na bok, druhy na bok a tretimu dosla kousek pred cilem nafta :-) Jojo..zivot v divocine neni pericko :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam