• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    Diskuze o OFF-ROAD hrách-Spintire-Mudrunner-Snowrunner. Aneb o rochnění v bahně, povalování se v příkopech a pohazováním s navijákem.
    https://spintires.fandom.com/wiki/SnowRunner
    rozbalit záhlaví
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SAYUZ: PS Plus ti nabízí hraní online a pravidelný příděl her ne? Takže za mě to nemá vliv na aktualizaci hry z PS4 na PS5
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    Jde ta aktualizace na PS5 i když nemám zaplacený plusko? Ve storu to vidim, ale je u toho jen tlačítko play. Přitom na HomePage mám logo s verzi pro 4ku :(
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHMADE: Ja jsem rad ze mam na naftu tyve :))
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    TOM_HOST: + ještě auta a vybavení aut se prodává za polovinu, jestli si dobře pamatuju, tak bacha na vhodné nákupy...
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ja to rozehral znovu na ten "hard mod" tam prave odpada ta moznost "no nic, garáž recovery a znovu, no" ... resp stoji 5k a to ja nemam pac se nedaji prodavat ani privesy ... jako tenhle mod me zatim bavi :)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MELDA: člověk projde rychle všema stádiema smutku

    "né tyvole, to není možný"
    "piča piča piča"
    "možná něco s navijákem vymyslím, ne?"
    "se na to můžu vysrat, celej snowrunner popíčenej, kdybych místo toho třeba cvičil"
    "no nic, garáž recovery a znovu, no"
    MELDA
    MELDA --- ---
    FORREST: To se me stalo presne predevcirem taky.... jedno na bok, druhy na bok a tretimu dosla kousek pred cilem nafta :-) Jojo..zivot v divocine neni pericko :-)
    FORREST
    FORREST --- ---
    MELDA: Me už se I povedlo, že jsem převrátil vozidlo. Pak převrátil vozidlo co jelo vyprostovat a pak ještě to poslední záchrané. Když to 4. Konečně vyřešilo, tak jsem tam měl alespoň dost trucku.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MELDA: Náhodou, po náročné cestě. Je vždycky fajn si odpočinout. Nejlépe ležmo
    MELDA
    MELDA --- ---
    Tak jsem vcera uspesne dobahnil 😀

    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Aha .. ale ja potrebuju jenom z ps4 verze do ps5 verze na jedne ps5 :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: kdyztak vse tady, postupoval sem podle teto stranky.

    PS5 save files - How to transfer saves from PS4 to PlayStation 5 and moving PS5 saves explained | Eurogamer.net
    https://www.eurogamer.net/ps5-transfer-save-files-how-to-transfer-data-from-ps4-playstation-6300
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: Musel jsem primo v PS4 jit do systemoveho nastaveni a vyexportovat na cloud uloziste save files ze snowrunnera, pak na ps5 opet pres system sem musel tyhle data nakopirovat do PS5 a pak uz ve hre je naimportujes pres "nahrani pozice".
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: Jak????
    MELDA
    MELDA --- ---
    Mam to
    MELDA
    MELDA --- ---
    Snowrunner PS5 update je venku Pokud tu ma nekdo zkusenost, jak postupovat s prenesenim dat a ulozenych pozic z ps4 na ps5, tak sem svtim a nebo klidne jen me do posty.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BARTOLOMEJ: Hlavně TATROVKY!!! ;)
    BARTOLOMEJ
    BARTOLOMEJ --- ---
    super - diky vsem za tip ‘o]
    MELDA
    MELDA --- ---
    MEDVOUSEK: No ja to ted odlozil, protoze zapinam vyhrande ps5, ale s novym updatem se k tomu opet zase vratim :-)
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    prakticky nehraju nic jineho, nez Snowrunnera, obcas nejaka novinka - to fakt malo, ale mydlim to uz vlastne ted 2 roky.
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    BARTOLOMEJ: urcite, v kazdem passu jsou 4 krajiny, auta, stoji to za to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam