• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOMBRIDEROFF-ROAD Games - Snowrunner- Mudrunner- Spintires-
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    SYNTAX_TERROR: Pouzivej maprunner co postnul dole. Velmi dobra vec. Dale doporucuji se vzdy nejdrive podivat na maprunner, jedtli potrebne suroviny nejsou nekde na vlecce blizko ukolu. Usetris taky spoustu casu jezdenim tam a zpet ;)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    No to mi právě přišlo, že to i u dalšího questu nezobrazovalo tu UP šipku. Mrknu pak po tý ikoně gateway (nějakym tunelem jsem už při objevování někam vedle zabloudil). Jinak mě to asi baví čim dál tim víc, právě stahuju i na pracovní notes, jsem zvědavej jestli to tu vůbec nějak použitelně poběží.

    Jo a konečně mi došlo, že Fleetstar se dá opravit prostě tak, že do něj nasednu a recovernu do garáže :) to už je jiný poježděníčko
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SYNTAX_TERROR:
    FORREST:
    Jak říká Forrest. To ti místo konkrétního místa vyzvednutí zvýrazní tu gateway.
    Jako dobrej zdroj pro usnadnění ne úplně šťastného systému informací je https://www.maprunner.info/
    FORREST
    FORREST --- ---
    Jen tuším že pak později začneš vozit věci z mapy na mapu. Tak aby nezmatlo, že ty šipky pro vyzvednutí nejsou vidět, protože jsou na jiné mapě.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SYNTAX_TERROR: Na mape se ukazují místa vyzvednutí těma žlutejma sipkama nahoru...
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: Jestli se nepletu, tak tohle se snad naklada ve Warehouse.
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    tak zbylý 2/3 byly piece of cake, naviják ftw. Btw furt jsem měl tendenci mačkat shift pro nitro, hrál jsem teď hodně flatout .)

    A když beru task, tak např (viz sshot) jak zjistim, kde seženu Concrete Slab? U Service parts mi to při poklikání najede nad lokaci, u concrete slab ale nic. Znamená to že musim jeho lokaci nejdřív objevit?

    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    nj, tak to vypada ze ne. Kazdopadne to vypada ze se u toho zaseknu, i pres obcasny fuckup (jako kdyz mi ted autosavnul tesne po prevraceni na bok) me to furt nutka spoustet, i kdyz pak hraju treba jen pul hodky (nez se zas nekde hryznu:)
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MELDA: dáváte coop? to může bejt zajímavý, ale jsem hrozná lama, tak zatim se nikam přisírat nebudu.

    Jinak koukám že hra umí dát zabrat, vzal jsem jeden z nejlevnějších kontraktů, crcám se s tim snad hodinu a jsem sotva v 1/3.
    Btw jaký je rozdíl mezi Contracts a Tasks? Tasky jsou něco jako main line a kontrakty vedlejšáky kvůli penězům a expům?
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MELDA: My co nám cuka voko při první prevraceni mackame tlačítko PS a poslední savé 😂
    MELDA
    MELDA --- ---
    TOM_HOST: Pak potupne zmacknu vratitvtruck fo garaze a vypinam to.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    MELDA: A polozis ho tam taky … to udelas s dalsima dvema truckama a pak kopes kolem sebe :))
    MELDA
    MELDA --- ---
    SAYUZ: Jojo.. :-) Nejvic, kdyz ten jerab spatne vypatkujes a on se ti prevrati na tu stejnou hromadu :-)

    Kluci by ti mohli vypravet, kdyz me vyprostovali v jedne zatacce. To byla akce jak z National Geographic na zledovatele silnici 😀
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MELDA: Ten zen ti dodá 5 náklaďáku po cestě jako zvedač nebo cisterna 💁‍♂️
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    MELDA: mě víc hněte, když něco někam musím vézt víckrát. To samozřejmě jedu podruhé rychleji a tím spíš to dodrbu.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: No nezacinas od znova, pokud mas tak dobry, vyprostovaci nakladak kterym tam dojedes a pak jestevsilnej jerab, kterym to nalozis 😀 Vsak poznas to poznas 😀
    SYNTAX_TERROR
    SYNTAX_TERROR --- ---
    MELDA: Jakože začínáš uplně odznova? Jestli jo, tak musim pořídit nějakou bytelnější klávesnici a plexisklo před monitor
    LEFTY: možná jak se člověk musí skorofurt soustředit, aby někam nevjel, tak nemá čas řešit svůj stres. Taková mandala pro chlapy :)
    MELDA
    MELDA --- ---
    LEFTY: Jojo, nejvetsi zen clovek zaziva, kdyz pres dve mapy veze soupravu, kterou tesne pred cilem otoci na bok 😀
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    SYNTAX_TERROR: hele, taky nejsem trpelivej, ale SR má pro mě nějaký zenove relaxační kouzlo.
    MELDA
    MELDA --- ---
    SYNTAX_TERROR: Ten vyfuk obcas nejaky vliv ma. Na spotrebu, vykon motoru. Ale stinitko rafky..to je jen estetika. Sani vzduchu ma vliv na brodivost a gumy, tak ty maji vliv na vsechno 😀
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam