• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIMBANDENintendo switch bazar
    KULHY
    KULHY --- ---
    MILAZAJICEK: Jo ten Yoshi je taky moznost, ake asi prubnu Tlapky.


    My hrajeme vsechno mozny, ale chtel jsem neco co by dal sam.
    KULHY
    KULHY --- ---
    NIKKARIN: Dik, od tebe to beru jako kvalitni doporuceni, protoze to sebezapreni budu mit z podobnych duvodu. Tlapky doma samozrejme hit.
    NIKKARIN
    NIKKARIN --- ---
    KULHY: Muj syn dohral ve trech letech Tlapkovou patrolu. Neni mozny tam vyrazne selhat, vkusne to neni jen pro nas dospele, ale pro malyho je to super, protoze postavy zna z televize a ma k nim vztah. Kupoval jsem to se sebezaprenim.
    KULHY
    KULHY --- ---
    MILAZAJICEK: Diky, hlavne jsem netrefil klub. :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KULHY: člověče nezlob se a upravená pravidla?

    do 5 let je hrozný rozpětí, pětiletý dítě už zvládne hodně ale dvouleté téměř nic.

    Doma hrajeme s dětmi už cca od konfigurace 2 a 6 let mario party kdy tomu dvouletymu jsem musel pomahat. Dneska jsou 3 a 7 a ta starší dává MP s kamarády v pohodě sama. Nečtou prostě zkoušej.

    Od 3 let jsem s malou hrál Yoshis Wolly World je tam dětský mod kdy je hra jednodušší a když hrajete ve dvou tak snad ani neumíraj. Tuším že něco podobnýho vyšlo i na Switch to ji baví dodneška, ale ještě jsme to nedošli.

    A pak klasika Mario Kart, to děti baví od malička a postupně se v tom zlepšují navíc ten switchovej má asistenty takže tam to je snažší.

    Tříletej v pohodě skáče New Super Mario Bros. U Deluxe, ty jednodušší levely na začátku s ním nejsou problém dojít, ale pokud by tam nebyl druhý hráč umře a musí jet z nova a to by sám ještě nedal. Ale dcera ve třech letech nebyla schopná použít dvě tlačítka současně a na cokoliv skočit. Přitom je manuálně daleko zručnější než kluk.

    Momentálně dcera hraje Animal Crossing ale tam je čtení, flustrující to je, protože včera u toho řvala jak želva jelikož někde ztratila nějakou škebli a už nemohla novou najít.
    KULHY
    KULHY --- ---
    Chtel bych vas poprosit jestli mate tip na hry pro male deti do 5 let, ktere splnuji nasledujici podminky:

    Pomale
    Nefrustrujici
    Bez moznost selhat
    Bez nutnosti cteni
    Vkusne
    Chytre

    :)

    ?
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Nam Miru dnes klidně
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TIMBANDE: za kolik a kde pls?

    Diky!
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Prodám rozbalené ( bez krabici ) anime figurky Toad,Bowser,a Peach - všecky dohromady za litr. Osobně v Praze.
    Amiibo Smash Bowser - Herní figurka | Alza.cz
    https://www.alza.cz/gaming/amiibo-smash-bowser-d2414535.htm
    JANOS
    JANOS --- ---
    Prodam karty na dobiti kreditu na AMERICKEM nintenedo eshopu. 5 karet s hodnotou 10 dolaru. Dobry zpusob jak kupovat US hry za US ceny bez US kreditky... Pokud to nekdo pouziva tak rad prodam za 90% hodnoty... Pretal jsem hrat na Nintendu tak mi tady lezi ladem...
    TAP
    TAP --- ---
    nemáte někdo 1-2-Switch nebo nějaký tyhle casual multiplayer srandy na prodej? Praha
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Koupim zbrane, lode a figurky pro Starlink.
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    TRAGED: Nojo, tak to dávám za 1.200 Kč. :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKESHCZ: Nenadelas nic. JRC je obecne celkem drahe, obzlvast na prodejnach a hry leti s cenou rychle dolu uz i u nas. Diky bohu.
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    TRAGED: Já ho kupoval v JRC za 1.800 :O
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MIKESHCZ: Ten co v novy v obchode stoji 1290,-?

    Switch Zaklínač 3: Divoký hon - Kompletní Edice / Akční / České t | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...etni-edice-akcni-ceske-titulky-od-18-let-hra-pro-nintendo-switch+dp397121/
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    Ahoj všem,
    prodám Zaklínač 3: Divoký Hon Kompletní Edice (obsahuje všechna rozšíření a DLC).
    Cena: 1.500,- Kč. Preferuji osobní předání v Pardubicích.
    Kupováno letos nové v JRC; vč. obalu hry. Bez poškození, plně funkční. Než to hodím na bazary, nabízím zde.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Koupím nintendo switch. Díky za nabídky.
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    ahoj, nevim, jestli by mel nekdo zajem, ale vymenil bych New super mario bros deluxe za Super Mario Odyssey. kdyby to nekomu vyhovovalo, tak mi napiste do zprav.
    diky
    KAPITAN_JACK
    KAPITAN_JACK --- ---
    Nemá tu někdo (třeba někdo s bricklým Switchem) zbytečný switch dok? Oficiální je drahý a neoficiální se mi nechce moc riskovat...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam