• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TIMBANDENintendo switch bazar
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    STEER: driftovani joy-conu.
    STEER
    STEER --- ---
    Ahoj všem,
    Mám na vás dotaz. Na co si dát pozor při koupi staršího Nintenda switch oled?
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    TIP 💣: Immortals Fenyx Rising Gold Edition je teď na Switch k mání na eShopu za 55 korun
    SARGO
    SARGO --- ---
    Hola, kdyby někomu ležel doma Pokemon Arceus, tak se rádi ujmeme. :-)
    JANOS
    JANOS --- ---
    Mam na prodej digitalni kod na Animal Crossing / Switch. Pokud by nekdo chtel, ozvete se.
    SZANDA
    SZANDA --- ---
    Ahoj, pořídil jsem OLED a rád bych poslal do světa Switch v2. Zakoupen v září 2019, je tedy již po záruce, ale 95% času strávil v doku a je v perfektním stavu s ochranným sklem na LCD. Joycony (blue/red) jsou bez driftu, vše prostě funguje jak má. Cena 6000 Kč pro nyxáky, osobko Praha nebo zasilkovna v rámci ČR/SR.
    FERDA
    FERDA --- ---
    caute, nechete nekdo fifa 22 na switch?
    bud vymena nebo prodej

    vic mi sedi na jine platforme
    MIKESHCZ
    MIKESHCZ --- ---
    Pokud byste měl někdo zájem tak nabízím Kompletní edice Zaklínač III: Divoký Hon.

    CZ edice. Cena 800 Kč. Kupováno v JRC. Osobní odběr v okolí Pardubic a nebo můžu poslat přes PPL (+poštovné).
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Prodám
    1) Mario Karts 8 Deluxe
    2) The Legend of Zelda: Link's Awakening

    Od her mam účtenku, jsou staré cca 2 měsíce. Karts jsem pořídil hlavně kvůli multiplayeru na léto s dětma, ale nemam čas skillovat na online hraní.
    Link měl být původně taky na léto, ale dostalo se mi do ruky Botw, takže teď jedu jenom to a nejspíš to je poslední hra, než Switch pošlu dál kvůli nedostatku času.

    Obě tak za 700. Předání v Olomouci nebo můžu poslat po mámě do Prahy příští víkend (vyzvednutí pak někde na Divoké šárce)
    TIMBANDE
    TIMBANDE --- ---
    Mario odyssey nabízím za 750 Praha 2
    a ještě za 950 prodám Zaklínač 3 Divoký Hon Kompletní Edice CZ (jedna samolepka, mapa, a.t.d. Proste komplet.)
    WRATA
    WRATA --- ---
    Ahoj, shanim Xenoblade Chronicles 2, nabidky do posty, idealne Praha
    CROME
    CROME --- ---
    TRAGED: Dekuji google pouzivat umim:)
    CROME
    CROME --- ---
    Shanim DLC Xenoblade Chronicles 2 Torna Golden country
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    Cus, rad bych koupil Pokemon Sword/shield.
    Nabidky, peosim, kdyztak do zprav.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Koupim Harry Potter Lego.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Případně vyměním některou z her za Donkey Kong Country: Tropical Freeze
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    A ještě prodám Yoshi's Crafted World - původní cena 1499, nicméně koukam, že se dá pořídit dnes levněji (a hlavně jinde, než v JRC :-/), přesto cenu necham na 1000. Obal a účtenka taky v ceně, kupoval jsem taky asi před měsícem.
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    Prodám Bayonetta 2 (první díl included) - původní cena 1319, prodam za 900 (obal + účtenka, kupováno cca měsíc zpět).

    Předání ideálně Olomouc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam