• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RUNYARPráce ve výškách
    456
    456 --- ---
    bezva ... nespěchám ... dík
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    456: já ti to zítra nakreslím :) Jak vlastně na to spěcháš?
    456
    456 --- ---
    jj střecha je plechová ... myslíš přitahovat se jedním nebo druhým lanem a tím měnit polohu ?
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    456: Hádám, že střecha je plechová... napadá mě natáhnout od komínu jestli je pevný lano přes budovu do leva. To použít jako poziční lano a na jištění bych natáhl zase až na druhou stranu budovy.
    456
    456 --- ---
    Tak tady je vidět stěna kterou potřebuji očistit a nabarvit

    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    456: zkus i třeba střechu, nebo druhou stranu od budovy... Když je nejhůř, tak se dá přivázat lano o něco na druhé straně budovy, strom třeba atd... a přehodit lano přes střechu.
    456
    456 --- ---
    no sedák mám, ale moc nevím k čemu na střeše přivázat lano ... vyfotím stěnu a pošlu ti to
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    456: Ahoj, na laně by se to dalo udělat. Spustit se tam, ale bohužel ti neodkážu přesně říci jak se k danému místu dostat a jak se zajistit, pokud neuvidím dané místo, máš nějaké fotky? Už jsi někdy něco dělal na laně?
    456
    456 --- ---
    potřebuji nabarvit horní část fasády, žebřík nejde moc postavit, je to ve svahu ... jak na to ?
    RUNYAR
    RUNYAR --- ---
    Zdravím všechny výškové pracovníky, kteří zde zavítali. Založil jsem tuto diskuzi na téma výškové práce za účelem sdílení zkušeností, dotazů, kontaktů a všeho kolem této specializované pracovní činnosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam