• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: jsem udelal lvl up na 7.... a pak zabil posledniho :(
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: amalgadon op :)

    MATHES
    MATHES --- ---
    27.2 Patch Notes - Hearthstone
    https://hearthstone.blizzard.com/en-us/news/23987537/27-2-patch-notes

    velke zmeny jiz brzy
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Mech, prasata a démoni jsou zajímavý. Když se nové mechaniky dobře udělají, tak můžou být hodně OP v latě game.
    Démoni místo summon jdou do player dmg mechaniky
    Roboti jsou hodně zajímavý s magnetik

    Pak ještě i elementy můžou být hodně broken, tam to chce ale dobrou kombinaci hero power a třeba karta na ruce
    MATHES
    MATHES --- ---
    XINDL: na mechy se taky tesim dost.

    musim rict, ze murloci mi prijdou divny, jak jsou napul battlecry a napul handbuff, tak mi to moc nedava smysl
    XINDL
    XINDL --- ---
    libi se mi rozsireni herni strategie o prvek "minioni na ruce" :) a su hodne zvedavej na mechy
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak co jak se libi update?
    SPAJDA02
    SPAJDA02 --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: jj toho sis taky obcas kupoval lategame jenom proto, ze to byly 2 taunty v jednom a to dost casto stacilo

    WENDEL: nejsem si jistej, jestli by neco udelal. mel bys pokazdy tak 1:5 sanci, ze ho trefis, navic ten reborn scaling guy scaluje i sebe a prumernej undead build ma cca 4-6 tauntu, takze i kdyz mu ho povesis, tak sis odds moc nezlepsil
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    a btw, strašně by se hodil teď ten minion, co dával taunt minionům soupeře. Tak si to tam naskládá jak chce a je strašně málo možností s tim něco dělat.
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: přesně tak, už něco takovýho bylo, akorát 2/2 a bez tribe. A stejně se hrál hodně.

    Takhle je suveréně nejlepší tier 1 minion ve hře. Jasněže předevšim díky scalingu u undeadů, proti kterýmu víceméně nic nemam, ikdyž by ta 5/3 měla asi stejně bejt spíš tier 6. Já bych mu sebral taunt, ať do toho musíš minimálně ještě něco investovat.

    Jinak mě sere to, že je 9 tribů a asi 6 úplně nehratelnejch. U těch dalších 2 spíš nevyhraješ, ale aspoň se dostaneš do top 4. Zrušil bych quilboary a piráty, to mě vůbec nebaví hrát :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    ale jinak souhlasim, 2/1 taunt reborn je proste exremne dobry uz proste jenom z toho titulu, ze jsou to 2 taunty v jednom
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: hele kdyby mel doslova jakejkoliv jinej tribe, tak si myslim, ze by to nebyl takovej problem
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: vůbec mit tribe miniona s tautem a reborn na tieru 1 je kravina.
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: mne jde o to, ze tier 1 minion je relevantni v super late game, kde je diky "out of the game scaling" 20+/2 taunt reborn, coz jsou proste relevantni cisla.

    pokud jedes reborn build, tak pri 6 minionech na boardu po nem sahnes rad. jasne, neni to ten reborn + reborn typek, ale porad je to insane value (v kontextu toho, ze je to doprdele tier 1 minion)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: no to uz taky imho kupovat nechces, chces poridit lepsiho reborna a dat mu taunt ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ja si myslim, ze nejvetsi problem je "out of game scaling"

    neni normalni abys v ultra late game s radosti kupoval tier 1 miniona (2/1 taunt reborn)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: pokud se ti podari rotovat knighta od tretiho kola nebo se dostat rychle k sracovi s +1/+3, tak je pulka hotova, neni rozumne obrany proti naslednemu rebornu
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ty ostatni buildy taky muzou fungovat, taky uz jsem videl vyhrat elementaly, nebo demony, ale musis mit uplny nuts.
    pokud nehrajes undead a nemas nuts, tak prohrajes s undead
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: dosel jsem na 5k a z cca 20 her 70% prvnich mist se stejnym undead buildem .. jen jednou jsem kdyz to nechodilo vyhral s beasty .. dogdog ukazoval, ze starsi buildy treba piratu s nonstop rotaci jsou porad dobre, ale je to o dost pracnejsi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam