• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: hele kdyby mel doslova jakejkoliv jinej tribe, tak si myslim, ze by to nebyl takovej problem
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: vůbec mit tribe miniona s tautem a reborn na tieru 1 je kravina.
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: mne jde o to, ze tier 1 minion je relevantni v super late game, kde je diky "out of the game scaling" 20+/2 taunt reborn, coz jsou proste relevantni cisla.

    pokud jedes reborn build, tak pri 6 minionech na boardu po nem sahnes rad. jasne, neni to ten reborn + reborn typek, ale porad je to insane value (v kontextu toho, ze je to doprdele tier 1 minion)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: no to uz taky imho kupovat nechces, chces poridit lepsiho reborna a dat mu taunt ..
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ja si myslim, ze nejvetsi problem je "out of game scaling"

    neni normalni abys v ultra late game s radosti kupoval tier 1 miniona (2/1 taunt reborn)
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: pokud se ti podari rotovat knighta od tretiho kola nebo se dostat rychle k sracovi s +1/+3, tak je pulka hotova, neni rozumne obrany proti naslednemu rebornu
    MATHES
    MATHES --- ---
    NYRLEM: ty ostatni buildy taky muzou fungovat, taky uz jsem videl vyhrat elementaly, nebo demony, ale musis mit uplny nuts.
    pokud nehrajes undead a nemas nuts, tak prohrajes s undead
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES: dosel jsem na 5k a z cca 20 her 70% prvnich mist se stejnym undead buildem .. jen jednou jsem kdyz to nechodilo vyhral s beasty .. dogdog ukazoval, ze starsi buildy treba piratu s nonstop rotaci jsou porad dobre, ale je to o dost pracnejsi :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    mno nic, tak asi pockam na nerf undead, protoze hrat cokoliv jinyho je uplne zbytecny...
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak co rikate novymu patchi? ty undead jsou uplne insane, ne? :D
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Nova sezona, prvni hra, vyber jen ze 2 hrdinu. Oba uplne na hovno… a pak poprvy 1st s timhle vetesakem a prapodivnym menagerie

    MATHES
    MATHES --- ---
    nejhorsi build se kterym jste vyhrali?

    tady muj :D

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Okej :D

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: rip Hamlul :O .. ale s reasoningem asi souhlasim
    MATHES
    MATHES --- ---
    Major Battlegrounds Buddies Changes Coming in Today's 22.2.2 Hearthstone Patch, Archdruid Hamuul Removed - Out of Cards
    https://outof.cards/hearthstone/4224-major-battlegrounds-buddies-changes-coming-in-todays-2222-hearthstone-patch-archdruid-hamuul-removed
    MATHES
    MATHES --- ---
    thanks bob!

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Ok, to by šlo i bez buddyho

    MATHES
    MATHES --- ---
    BG BUDDIES FULL REVIEW! - Hearthstone Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=-kCrDujpPFs&ab_channel=Kripparrian
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Uplne sem zapomnel jak ten build byl op. Ale 3x golden zaba a golden baron mi to rychle pripomeli.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam