• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    rozbalit záhlaví
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Tak snad prvni muj funkci elemental build

    MATHES: no, co dodat, elementaly jsem hodne podcenil. Wrathweaver, goldgrubber a lightfang breci nekde v rohu.

    MATHES
    MATHES --- ---
    FVMOUNTIN: ta Nomi je trochu insane, ne?
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    18.4 Patch Notes - Hearthstone
    https://playhearthstone.com/en-us/news/23523062/18-4-patch-notes

    Nové patch notes, blíží se elementálové.

    Vypadají zajímavě, ale nevím jestli budou nej. Rozhodně jsem rád za nového 4* poison miniona, takovej indirect nerf pro Jandice a pogo.

    Z nových hrdinů se mi líbí ragnaros a alakir. Alakir bude masark s velkou hydrou, divine shield, windfury + cleave? sing me up
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    MATHES: ja ted nedavno vylezl pres sedm, pak na 7799 a ted se placam kolem 7.5k..
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: mno ja mam prave pocit, ze ta meta se docela dramaticky meni v prubehu vyvoje ranku a teda mam pocit, ze cim vejs clovek je, tim je to vic highroll (level up & pray)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    LOJZEE: jono, docela vtipny bylo, ze final boss ho pred poslednim bojem nasel. Nastesti jsem mel prvni utok, jeden juggle trefil zappa. Ten pak zabil 2/2 demona a trefily ho 2 juggly, takze umrel pred druhym utokem. Lucky me i guess ¯\_(ツ)_/¯


    MATHES: ja byl 9k pred poslednim patchem, od nej mam wr lehce pod 50% a jsem na 7,9K. Je to ted strasne rychly a ja jsem moc greedy
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    WENDEL: Prace pro Zappa :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Jsem se hrozne dlouho placal kolem 6k rating, pak provzdaval az nekam k 5k, ale pak si dal jizdu a ted se uz zase placam, ale kolem 6,7k ratingu. Jak se dari vam?
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    Jugleri zijou! :) spandul jsem na 1hp a pak winstreakem 9 dosel az do zdarneho konce. Ve finale 3 souboje proti drakum, kaly, ta 7/4 jak jim da divine, ale 12 ďmg s kazdou mrtvolkou je 12 dmg

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ja vcera, ale byl tam yogg a kdyz je yogg, tak beru skoro vzdy yogga :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: To máš dobrý, já ještě ani jednou nepotkal Jandice na výběru z hrdinů :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak už 2x za sebou jsem s Jandice nepotkal ani jednoho Poga... just wow. (ano, mechove ve hre byli)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam