• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MATHESHearthstone Battlegrounds: New and improved
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: ma tam na zacatku tu teoretickou cast
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    MATHES: kripp, co ja vim, postuje svoje lucky hry, jako skoro vsichni.. neco k tomu rekne, ale to neni to, co shanim
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: ja koukam na krippa, ten ma ty videa dycky o konkretnim champovi
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE: jinak ted koukam, ze karta veprostred si vzala utok od nekoho jinyho, nez hp.) jsem myslel, ze bere kartu s nejlepsima statama.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    prijde mi, ze se zase vic hrajou elementalove. na to je tenhle champ prima.

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    Nevite o nekom, kdo by delal nejaky konstruktivni navodny sestrihany videa, nejlepe po kazdym patchi treba. nemyslim komentovat svoji hru, ale predkladat uz hotovy tipy.

    3 Super Simple Tips to INSTANTLY get Better at Hearthstone Battlegrounds
    https://www.youtube.com/watch?v=C4uIsIb-LFQ
    MATHES
    MATHES --- ---
    tak se mi poprve povedlo vyhrat v 16. kole, nevim jestli jsem nekdy hral vic kol:D
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    LOJZEE: většina shieldu se nerefreshuje, ale ano, proti georgeovi bude všeobecně lepší ghoul, ale proti většině ostatních bude lepší elistra - víc stats.¨

    George je celkově jinej a zkušený lidi ho budou hrát jenom když jsou k dispozici murloci a prostě forcnou poison/divine shield build.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    FVMOUNTIN: myslim, ze ghoul je lepsi, kdyz vis, se ti ty divine shieldy nebudou refreshovat, treba proti georgovi s oshildovanejma demonama
    FVMOUNTIN
    FVMOUNTIN --- ---
    LOJZEE: dle mého je to lepší counter proti divine shield než ghoul a to s jedinou vyjímkou a to je mega-windfury elemental
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: je to nelidsky dobry v taunt buildech (at uz ten novej, nebo proste jenom kvuli scalingu skrz taunt buff). pokud ma vsechno taunt krom tohodle typka, tak je to stejny jako by on jedinej mel taunt, coz je takovy lehce counter-intuitive. Na druhou stranu je to asi nejsilnejsi T6 minon ve vakuu
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    tohle je neprijemny mit proti sobe v urcitejch situacich, takova nenapadna tech karta, co na konci dost funkcne ochrani velky taunt karty, rozbijej se o to divine shieldy a schytava to nejvetsi hity. nevim zatim presne, jak a kdy to pouzivat, aby se to vyplatilo, ale vcera mi to ve finalnim duelu dost zkazilo naladu, kdyz jsem to proti sobe u jeho demonu objevil a zjistil jsem, co mi to udelalo.. :)

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Za me si myslim, ze u vetsiny hrdinu je dulezite az pate kolo. 3 - 4. kolo si liznout neco, co se muze rozdvojit - zakladni elementy, jesterky a kocicky. Pak ve 4. kole prepnout na 2. tier a v patek kole pres toho dvojitiho miniona si vzit dalsi dva miniony, nehlede na to, ze v 6. kole vetsinou prijde darkmoon tiket na miniona z 1. tieru, takze dokaze uz v 6. kole mit plny board.
    Nemluvim, treba o novem cthunovy, protoze ten je zvlasti co se tyce gameplaye a vyplati se mit treba jen 3 miniony v pozdeji fazy hry. Celkem jsem daval ostatni full boardy s pekne myma 4ma nabityma :)
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    LOJZEE: Kripp ve streamu zminoval - co se tyce uspesnosti, ze je to 50:50, ale neni spatny se kouknout, proti komu hrajes, uz se mi zadarilo dat hero power proti AFK:))
    MATHES
    MATHES --- ---
    LOJZEE: se sellementalem a tidehunterem jo. s cicou mi to prijde jako spatnej napad.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    pouzivate za rafaama hero power prvni kolo? :)

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    pekne to ted chodi ale na tech nizsich rancich :) a daj se delat celkem pekny buildy a ty hry trvaj dyl mi prijde.. jen nejaky bugy, mrzne to a musim reconnectovat, ted 2x za hru, ale uz si asi zvykam na tu expanzi a celkem to jde..

    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    MATHES: to uz to IT presunuli z Texasu do Bangaluru? :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    to jsou fakt dobry kreteni. ted jsem hral hru BG, kde se typek bugnul a hral porad proti stejnymu (mrtvymu) souperi

    mnjn... small indie company

    WENDEL
    WENDEL --- ---
    mě ten update teda baví dost. Ta meta před ním naopak :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam