• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    aktual. 7.1.2021

    nevíte nekdo jak tento obrazek dostat do zahlavi nebo na nastenku? nedari se mi to pres odkaz na swebu.

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LOOKASH: kdyztak doruc ten celkovy cas
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    CHEWBACCA: Crew 2 byla fajn na motorce, v autě nebo i v letadle. Lodě se daly. Ale ty vznášedla jsem nenáviděl.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ELHO_CID: heaty jsem dojel dvakrat. zabavna arcada. ted sem ale total uskrcenej v crew 2 cca 60 hodin. to je vrchol arcadovejch aut (resp.dopravnich prostredku vseho druhu) open world s rog prvky. bug up Ubi :)
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    NFS Heat.
    Tahle kára je odměna za dokončení main story. Ještě zbývá vylevelovat na cap a collectibles.

    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Taky dotahuju resty. Tohle mi vzalo cca 25 hodin v průběhu asi dvou let (!), pořád buďto nebyl čas a taky hlavně chuť. Foceno dírkovou komorou, protože nevím, jak se na X360 dělá screenshot. Asi nijak :-)

    L4MA
    L4MA --- ---
    LOOKASH: jo pardon, blackjack je to nejhorsi. priserna prehlidka ztracenyho casu... :)

    Win 3 rounds of dominoes without drawing any tiles
    Win three hands of Blackjack with three hits or more
    Win three games of dominoes in a row
    Win three hands of Poker in a row

    btw online rozhodne neni takovej grief jako GTAV, ale zaroven je to radove vetsi grind pro nic.
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    LOJZIKOVO: za me 10/10 - jednicka mi prisla super, ale tohle je o X radu lepsi. Pomalu se chystam na to zkusit online (i kdyz se bojim, ze to bude stejnej pruser jako GTAcko kde lita spousta lidi co maj drahy vybaveni a zabijej ostatni jen tak pro srandu).


    L4MA: ah dik - zkusim kouknout tam kolik hodin to bylo.... Poker docela jde. Domino mi prijde hodne o nahode.
    LOJZIKOVO
    LOJZIKOVO --- ---
    LOOKASH: na to se taly chystam. Jak to hodnotis?
    L4MA
    L4MA --- ---
    LOOKASH: btw cas se pocita v Settings Social Clubu...
    L4MA
    L4MA --- ---
    LOOKASH: jsem na 97% a ty Gambler challenge jsou neuveritelne pekelnej grind. hodne stesti s pokrem a dominem. :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Pokracujeme v dohravani starych veci ;)




    RDR2 - teda zatim jen story zbytek se bude postupne doplnovat.
    Straveny cas nedokazu odhadnout... A stejne vic jak polovinu casu sem nekde neco lovil nebo se jen projizdel na konich :-D
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    CHEWBACCA: Jenom denni statistika. Souhrnna je jen nahrubo v mesicnim prehledu. Na pytel no :(.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: jako ze to neukazuje ani Patential Control?

    ‎Nintendo Switch Parental Cont… v App Storu
    https://apps.apple.com/cz/app/nintendo-switch-parental-cont/id1190074407?l=cs
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Muj prvni realny prispevek v tomto klubu: Part Time UFO. Moc prijemna oddechovka, hrali jsme to s detmi asi tak deset hodin? Nevim presne, bohuzel Switch neukazuje presne statistiky (coz mne sere, na 3DS a WiiU to bylo krasne transparentni).



    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: tak, další hodina za mnou, hotovo 6 misí, teď se chystám na poslední 4. Je to super akce :)

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Doháním nějaké resty :D

    LOOKASH
    LOOKASH --- ---


    Another World - uz nevim kolikrat... tentokrat na PS4 ;)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    LAUNCHER: pekna prace!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Cyberpunk 2077

    180hod 18min, neco z toho 6yo synek jezdici po meste a tropici neplechu vseho druhu

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam