• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Wolfenstein (2009), celkem 6 hodin, po letech pořád skvělá hra!



    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    RUDY_CZ: je to vyborny. zaverecnejnodjezd na lodicce mluvi za milion slov o zaxhrane sveta.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    3,3 hodiny mi z toho farmil ASF karticky... takže 4 Hodinky pouze

    RUDY_CZ
    RUDY_CZ --- ---
    Remnant: From the Ashes, 23 hodin v co-opu

    Má to fajn příběh a world setting, ale totálně neuspokojivý konec. Hodinu jsme mydlili bosse a pak jen titulky a to bylo vše. NPC na základně ani řádek o tom že jsme zachránili svět :))) No třeba DLC to spraví...

    Tak aspoň přikládám screenshot itemu který je odměna za dohrání. Titulky si můžu pustit i z hlavního menu :)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TERZ: Za Yakuzu se dava jen a pouze draci tetovani pres cela zada ;-)
    TERZ
    TERZ --- ---
    NAGASAWA: Tak založ nějakou peněženku, vymysli pravidla, dej si repete Yakuzy a vyber si co budeš chtít :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Doom Eternal: Ancient Gods

    Nevim jak odhadnout cas. Cely Eternal vcetne Ancient Gods mam dle Steam play time 39.5 hodiny. Eternal jsem dohral jak vysel.

    Ancient Gods jsem hral az ted (kdyz vysel nebyl cas, pozdeji jsem na nej ostudne zapomnel) a podle Google pry trva 4 az 7 hodin. Necham na uvazeni ID Chewbacca, jak toto zapocita.

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAGASAWA: Myslim ze nejvic tam mam ja.

    Alkohol nepiji, hry mam vsechny po kterych touzim.

    Ale muzes treba poslat stovku na nadaci dle vlastniho uvazeni, preferuji Wikipedii, ale nic proti vkusu.

    Nebo mi prijet udelat predvadecku Yakuza 0, jestli nebude vadit ze na PC :-)

    Tez bych potreboval smontovat dva Alza stoly pro decka a uklidit snih pred domem, ale to si radsi zaridim vlastnoručně, abych pohnul s temi Vanocnimi speky :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NAGASAWA: A nebo zivot... Ve Smeckach treba ;-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAGASAWA: Pozor, nejmene ja v tom ale nemam jen sebe, ale jeste kluky, co mi tu s tim jezdi. Treba z meho GTA V je vetsina hodin 6yo synek. I jsem to v mem postu avizoval:

    [ LAUNCHER @ Dohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!! ]
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    CHEWBACCA: jo jo bavilo mě to, já dojel na max jen Lindu :D ale myslim ze jsem to nepustil na posled... hral jsem to celkem dlouho stylem jeden, dva runy denně :D
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: no nekteri zenati a otcove od rodin tu maji vic hodin nez ja a to jsem single
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: good luck otcum od rodin :)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: poslu
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NARKOTIX: vyborna zalezitost vid? ja to teda dojel za nejakejch cca 40 hodin vsechny chary na max
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: ok, jsou někde zdrojová data třeba v excelu?
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: ten s prokazatelne nejvetsim poctem nahranych hodin.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: klidne se toho ujmi :)


    NAGASAWA: a vitez by byl kdo? :)
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    a co ze srandy udelat minisbirku na ucet a na konci roku vitezi koupit treba lahev rumu, anebo hru?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam