• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    TRAGED: No kolega si ji chtěl koupit po mým hypu, ale na storu ji nemá.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELECTRICKOTA: Ja ji tedy mam i na te PS4.
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    ELECTRICKOTA: netuším, na Xboxu jí mám. Teda v backlogu, určitě se do ní brzy pustím.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    nevíte náhodou proč se v ČR a asi vlastně v evropě nedá koupit SOMA na PS4 ? Na US storu ji maj https://store.playstation.com/en-us/product/UP1192-CUSA03333_00-HPL3SOMAGAME2015
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    KONA - asi 8 hodin, kdybych nehonil ajchy, bylo by to mnohem rychleji. Stejně 4 zbývají na případný druhý průchod. Je to first person survival detektivní adventura s mysteriózní zápletkou. Zajímavé, ale nijak úžasné.

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: přišlo mi to jako jedna z nejpovedenějších konverzí, co ksem na mobilu hrál
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Jo, tu mobilní verzi jsem před pár lety na dovolený dohrál, bylo to maso. Co taky dělat jinýho, když je člověk na měsíc v Karibiku :-P
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CHEWBACCA: DAVESADE: Ono je taky hodně důležitý včas vyměnit auto. Cca 15 tratí před koncem dostane hráč možnost pořídit The Plow. Protože s výchozím autem je pak skoro nemožný soupeře ničit, ikdyž má hráč armor, offense a power na 5. levelu, ale jakmile se vezme tenhle fešák, dají se s ním zničit i malí policajti.

    V Android verzi šli ještě dál, tam je pro 100% dohrání celé hry potřeba každou trať dokončit zničením protivníků, projetím všech kol a zabitím všech lidí na mapě, a na to je nutný mít Electroc Blue auto, co řídí Stella Stunna, ta vystřelovací elektrika je na lidi nejlepší.

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    TOOMIX: v detstvi nebylo nic zabavnejsiho nez se pul hodiny dokola neustale rozjizdet s narazet do stejneho protivnika a sledovat tu realnou pixelovou destrukci :-)
    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    TOOMIX: Hodne dobry, jednicku jsem sice varil hodne, ale naprosto nejvic jsem vytuhl na dvojce, kterou jsem SKORO dohral. Byla tam jedna mise / zavod, pres kterou nejel vlak proste. Uz ani nevim, co to presne bylo za problem. Tohle je ovsem kvalitni vykon!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Carmageddon, cca 7 hodin. V DosBoxu mi nejdou típat screeshoty, tak jsem vyfotil TV: hotové všechny tratě, po do hrání hry je k dispozici mimojiné velké policejní auto a outro video, kde toto auto přejede lidi na pódiu

    Carmageddon 1 Ending.
    https://www.youtube.com/watch?v=OyGt0rN-dW0








    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Kingdom Come: Deliverance. 130 hodin. Úžasný počin, těším se na pokračování.



    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Kingdom New Lands, na hru co se dávala zdarma, a jen jsem ji "zkusil" jsem u ní strávil neuvěřitelný 4dny a 16h dle Epicu. Neskutečně chytlavá a uspokojující hratelnost, jednoduchý mechanismy na které si musíte přijít sami a neskutečný pocit zmaru když to jde do kytek jakože to jde do kytek vždy :) Všem vřele doporučuju, navíc to spustí snad i kalkulačka :D

    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    Ministry of broadcast
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No BFG je jasnejsi, protoze je to verze pro LCD. Tam proste nemuzes mit tak velky kontrast. Muzes ro porad zeslabit cele a mit rozumny vysledek. Ne vsichni maji kvalitni LCD ci OLED - tam dostanou BFG :D
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    No nic, teď mě čeká Quake 4, toho si dám na Xboxu 360. Je to stejný engine, tak uvidím, jak to bude vypadat na té plazmě, no.
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    TOOMIX: Hele ale to vůbec nemůže být ono. Člověk se nejvíc bojí toho, co nevidí. A tak vlastně čím horší grafika, tím víc zapojuješ představivost a už to jede :-)
    L4MA
    L4MA --- ---
    TRAGED: tak urcite, mluvim o jasu... :)

    Doom 3 BFG Edition VS Doom 3 - Graphics Comparison PC (1080p)
    https://www.youtube.com/watch?v=HPSVLI6lEoI
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DEEFHA: no kdyžtak to můžu pustit na 55" 4K TV :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam