• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    Control (18h)

    DWAY
    DWAY --- ---
    JUNGLER: jo ja to mel podobne. AG1 dem stahoval na HMP nekdy ke konci a u AG2 uz v prvni misi
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    DWAY: a já zrovinka konečně dodělal Ancient gods part 1 :) ... tipuju, že jsem to hrál tak 7 hodin. Pokoušel jsem se to udolat na ultra violence. Načež u konce druhé mise mi došlo, že na to prostě nemám a musel jsem snižit poprvé v životě obtížnost u nějaký doom hry na hurt me plenty. Nějak tu obtížnost stupňujou kucí. Doom 2016 jsem ještě udolal na nightame, Doom eternal základní hru jsem s hodně velikejma obtížema zvládnul na ultra violence ale teda v tom datadisku to už se fakt nedalo.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DOOM Eternalest (Vcetne obou DLC)
    Dohromady 46 hodin. I kdyz originalni kampan v tom bude tak 2x nez vysly DLC.

    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    CHEWBACCA: Věřim. Ta jednička mi sedla i v tom, jak je relativně lineární, a otevřenější svět by jí škodil.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ZOMBO: dvojku jsem dojel pred nedavnem a to je hrozny utrpeni :-)
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    ELECTRICKOTA: ja v tom asi nechci zavodit :)
    ZOMBO
    ZOMBO --- ---
    RAGE (50h)



    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Aha, ona ta 2x2x2 je pro děti? Já jen že jsem s ní tuhle u někoho na návštěvě zápolil několik hodin a nesložil jsem ji... :-O
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHEWBACCA: Tak dáme spolu, přesný čas nevym ale asi bude dost podobný
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    DAVESADE: Dejve trvalo mi to cca 20 hodin. Nerikej ze to nemas zmakly mnohem driv :) ja musim nejdriv trenovat sexy moves :-)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Kdyz uz jsme u skladani barvicek, dneska jsem dotahl:
    HuniePop 2 - Double Date
    Pridali zajimave elementy, nicmene ty take pridali extra RNG.
    24h, humor tam porad je :)


    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    CHEWBACCA: Moje oblibena! Mam i 2x2x2 variantu pro deti. Muzeme si dat nekdy pratelsky match na cas! Klidne online.
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    CHEWBACCA: dobrá hra! taky občas hraju :D

    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    rubikova kostka. poprve v zivote. cca 20 hodin :) neskutecna zabava. 10/10





    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    ELECTRICKOTA: Ne, fakt ne. To prostě nemůžu nikdy dát :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DEEFHA: Doporučuju obě DLC k Exodusu, jsou výborný! Jinak já čekám na Enhanced edici abych si to prošel potřetí:
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Stardew Valley 1.5
    Ubyla 200 hodina a do 100% to tahat nebudu :)



    KUBAJZZ
    KUBAJZZ --- ---
    DEEFHA: ja to hral poprve na tu nejtezsi obtiznost (vsechny dily), ten mod survival horror, malo naboju, tezsi plizeni atd. a musim rict, ze to je fakt hc. :) Naposledy jsem hral ten spartan mod (taky nejtezsi obtiznost) a to je zase vic takovy akcnejsi, dostatek naboju (obcas jich je taky kurevsky malo) a snadnejsi plizeni. A super. Kazdopadne jsou tam situace, kdy by clovek nejradeji ten comp roztriskal, kdyz musi souboj opakovat nekolikrat protoze uz je to opravdu prehnany. Exodus mi v tomhle prislo jeste horsi, takovy to, kdyz miris pres zabradli ale zabradli je proste neprustrelny stit a diky tomu zalarmujes enemies atd. To doufam, ze jeste nejak opatchujou v ty novy edici. Jinak za me nejlepsi post apo/hororove strilecky ever. Opravdu asi moje nejoblibenjsi herni serie. :)
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    KUBAJZZ: Tak to teda restecp! Já začal hrát to první a padla na mě z toho taková děsná depka, a taky to na mě bylo tak moc těžký, že jsem se fakt moc daleko nedostal. Další díly jsou prý ještě těžší, tak to jako vůbec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam