• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    Carrion na Xbox One X, 12 hodin včetně Xmas DLC. Tuhle pixelartovou reverzně hororovou krvavou lázeň jsem sledoval ještě během vývoje a hrozně jsem se těšil, ale pak když to vyšlo, tak mi klasicky bylo líto těch dvaceti éček... :-) Ale teď jsem si zase po čase pořídil Game Pass a jakmile jsem zjistil, že v něm Carrion je, nebylo co řešit. I když obecně tyhle metroidvanie zas tak úplně v oblibě nemám, tak tohle mě bavilo moc, hlavně kvůli netradiční atmosféře (vyzdvihnout musím hlavně skvělou hudbu). Nepříliš dlouhá herní doba mi vyhovovala (normální lidi to dávají za 5-6 hodin, můj koefeicient je tradičně krát 2), obtížnost logických rébusů byla tak akorát, stejně jako náročnost akčních částí. Prostě spokojenost, ohromně jsem si to užil a určitě zkusím dotáhnout ty zbývající dva achievementy, které mi chybí.



    DEEFHA
    DEEFHA --- ---
    DAVESADE: Jsou! :-) Hraju ten remaster na Xboxu a taky si nemůžu vynachválit.
    DR_K
    DR_K --- ---
    God of War (2018). 32h. Napodruhe uz me to tolik emocne nedostalo, ale porad velka parada. 4k prijemny bonus :)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    Quake Remaster pro Nintendo Switch. Svalova pamet neselhala - dorazil jsem celou hru za asi hodinu a pul. Ale tesim se na datadisky a ty nove mission packy, prej jsou fakt dobry.

    THESTOUPA
    THESTOUPA --- ---
    Ys IX: Monstrum Nox (70 hodin)

    DAVESADE
    DAVESADE --- ---
    ERRTU: Lepsi pozde, nez nikdy!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    opet ze sekce "moje resty".
    ja vlastne nikdy neporazil nihilantha... vzdycky me to nejak v xenu pustilo.
    a ted mam hlavni herni stroj v oprave, k dispozici jen postarsi notas, tak coby ne, zejo.

    Half-Life za 9h20m.





    a ted Opposing Force
    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Call of Duty: World War 2. 5 hodin.

    DR_K
    DR_K --- ---
    Astro's Playroom - 3h. je to nadmiru roztomile, prekvapive ne uplne lehke a hezky zpusob, jak ukazat, co ten novy ovladac vsechno dokaze. ted jeste, zda to krom nich zkusi implementovat i nekdo jiny :)

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Super Lucky Tale (20h):
    Píšu 20h, ale spousta z toho je hraní mojí dcery, která to omylem koupila, než jsem nákupy na Xboxu zahesloval. Pro předškolní děti je to ale dost těžké, nebyla schopná získat žádný čtyřlístek. Pro mě tak akorát, takže jsme se u toho s malou střídali.

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    Max Payne, 5 hodin. Na počest dvacetiletého výročí.

    Max Payne - 20 Year Anniversary
    https://www.youtube.com/watch?v=DsQVD5ttpog


    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    S původní hrou srovnávat nemůžu, ale tohle jsem si užil :) i přes poměrně krátkou herní dobu...

    PALADIUS
    PALADIUS --- ---
    The Elder Scrolls V: Skyrim SE + Dawnguard + Dragonborn. Cca 250 hodin, uff.

    Jelikož Skyrim nemá žádný závěrečný titulky, přikládám achievementy za splnění hlavního příběhu, dawnguard a dragonborn DLC.

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Twelve minutes - skoro 6h - Doporučuji pro milovníky silných a nápaditých příběhů(a adventur, byt ty já třeba nehraju ale tahle výjimka mi nevadí), které se sakra zamotávají jak se noříte hlouběji do nory neznáma. Co Vám nesmí vadit, repetivnost a občas pocit zmaru kdy nevíte kudy a kam, doporučuji zkusit i tu největší blbost co Vám může ukázat hint, a poslouchat co postavy říkají a využít to. Dále mě mrzí grafika, na tak malým prostoru se dalo vytvořit dneska něco geniálně fotorealistického(to že to jde i u malého studia ukázal Ascent), grafická stylizace mi bohužel připomíná Garrys mod z roku 2006 a to je smutný. Co naopak je boží je holywoodský dabing, Dafoeho jsem žral ;) Příběh 10/10, hratelnost 6/10, grafika 2/10, zvuk 7/10 celkem 8/10.
    12-M-Screenshot-2021-08-20-19-55-53-28
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Přidávám se mezi ostatní, nezávislé kontraktory! Hra je za mě překvapením roku, skvělá hratelnost, svěží a krásná grafika, škoda těch pár bugů a na příběhu viditelným nižším rozpočtem - 7/10.
    finish
    NARKOTIX
    NARKOTIX --- ---
    sice se zpožděním, ale taky odškrtávám ze seznamu.. jen škoda pár buglých achievu.. :-/ :D

    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    Call of the Sea (cca 6h)



    Zena chtela neco jako the Room... podle obrazku/videa na store to vypadalo zajimavejc nez ve skutecnosti, ale aspon na chvilku nas to zabavilo.
    BTW nejaky tip na logicky hry pro PS4 ve stylu the Room by nebyl?
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    Plants VS Zombies Garden Warfare 2 (cca 9h):
    Dohrál jsem kampaň (story mod) za kytičky i zombie. Je to jen takový uvod do hry, která je převážně multiplayer střílečka. Ale pro pořádek to sem dávám. ;)

    UNREALONE
    UNREALONE --- ---
    Lightmatter (cca 6h)
    Příběhová logická hra s výborným vtipným monologem (podobně jako třeba Portal), který komentuje co děláte a logickými hádankami ve stylu Talos principle. Bavilo víc než Talos.

    TERZ
    TERZ --- ---
    Hades (11h)
    První průchod, jedu dál ale píšou dohráno, strašná návykovka a letos zatím nejlepší hra co mi prošla rukama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam