• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CHEWBACCADohrál jsem ...... (PC,XBOX,PS,NS games) HALL of Game na nástěnce!!!
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MIKE_HEKTIK: Jo je ve vývoji, me teda paradoxne onehdy bavil víc Blue Shift.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHEWBACCA: Lost coast je spíš technologická ukázka enginu, ale prolezl jsem ho taky, supr jsou ty komentáře vývojářů a to i v EP1+2. Black mesa mé herně už moc neřekla, nostalgie mě udržela dost dlouho, ale těsně před Xenem jsem to odložil, že to dohraju, a nějak zatím nic.
    MIKE_HEKTIK
    MIKE_HEKTIK --- ---
    CHEWBACCA: black mesa je bozi, hral jsem teda jeste ve verzi bez Xenu.
    Taky se nejak mluvilo o tom, ze ty samy lidi by meli stejnym zpusobem predelat i Opposing Force, coz je podle me jeden z nejlepsich "datadisku" ever. Netusite nekdo, jak to s tim je?
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    NAGASAWA: ep1,2,lc tez v dabingu.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    CHEWBACCA: no vidis a to jsem chtel stihnout alespon jeden tvuj stream s dabingem. No tak priste.
    CHEWBACCA
    CHEWBACCA --- ---
    Po nějaké době přidám svou trošku do mlýna. HL2 kultovka co nestárne. Odehraných celkem 25 hodin a i po letech kvalitní zážitek.
    Teď se vrhnu na EP1,EP2, Lost Coast a pak Black Mesu - ta vypadá naprosto úchvatně a stříká z ní nostalgie.
    Poté budu čekat nadále na HL3.

    CIVETTA
    CIVETTA --- ---
    King's Bounty 2 na Switch, nějakých 62 hodin. Hafo blbostí, ale i hafo dobrých věcí

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: V ME jedine Kombajni :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGED: sekačka to jistí :-D Myslim ze sou slova ktere by se mohly nechat v anglictine klidne.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( To taky mohli z Sheparda rovnou udelat Pastyre :-) )
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Smrtaci! Aaaaaaaaaaaarghhhhhhhh! Znec, znec to je ty ku*do prekladatelska!

    Ale predstava party Smrtaku, jak na poli pri znich sece psenici....
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    MASS EFFECT 3: 39 hodin

    01-Mass-Effect-3 02-Mass-Effect-3 03-Mass-Effect-3
    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    DR_K: Tys mi dal, hned jsem to musel zkusit taky (7h 11m)
    DR_K
    DR_K --- ---
    Salt & Sanctuary - ps vita, 26h. Paradni 2d soulslike, nevim, jak na telce, ale na handheldu to te hre strasne slusi. no a samozrejme 100 bonusovych bodu za nativni vita verzi!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    BIMBAS: asi jsem od toho čekal víc no, po všech těch Wolfensteinech. Mám tu ještě dvojku a trojku, ale teď si dám oraz.
    BIMBAS
    BIMBAS --- ---
    TOOMIX: prijde mi ze byl tenhle gameplay in na lanparty tak pred 15-20 lety. Dneska bych uz to nedal
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Serious Sam HD: First Encounter - 7.4h. Zatraceně zkurveně těžká hra i na střední obtížnost, zejména v pozdějších fázích. Člověk si řekne, že už zabil všechny a v tom naskočí další vlna kokotů.

    DR_K
    DR_K --- ---
    Universal Paperclips https://www.decisionproblem.com/paperclips/index2.html - 5h, jeste stesti, ze to neni delsi :)

    ELHO_CID
    ELHO_CID --- ---
    TRAGED: krvi. Ale před dveřma jsem si to uložil, na ten alternativní konec se ještě podívám.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ELHO_CID: A dal jsi prednost krvi nebo lasce? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam