• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NAGASAWAYakuza | Kultovní herní série | Tipy, meme, spin-off a popkultura | Platinový masochismus
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: Dost se na tom podepsal odchod Nagoshiho mno. Je to znat. Masayoshi Yokoyama je trochu jinak lidsky nastavenej a ta lehka Nagoshiho perverze, barovej zivot, holky, kousavej bizar a spol. se vytratil a kdyz se o to pokousi, je to krapet na silu mi prijde. Je to uz krapet jiny, ale i tak porad tezkej nadprumer. Hrany jsou obroušený.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: Rozhodně beru
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA: jestli chceš tip, kde na to dávat pozor, PM.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    Jinak Sujimon mě z těch věcí baví asi nejmíň, i když je to cute.

    A mám spustu screenshotů, který vám ale nechci spoilovat. Je to paráda.

    Na jednu stranu to vnímám jako famózní love letter starším yakuzám, plný referencí. na druhou stranu musím soulhasit s Bobeshem, že je to taky viditelnej pivot série jinam - když člověk pobíhá po Kamurochu, ten kontrast vynikne.

    Je možný, že nás čeká Ichiban v Paříži, v Riu, na Aljašce... budu to hrát, protože mají pořád neuvěřitelnej writing, ale ostrý hrany yakuza games se trochu rzpouštějí do něčeho stravitelnějšího pro masy.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: Fuuuuu ještě neeee. Tuhle jsem se zrovna koukal, jestli tam někde nemám tu Valkyrii a zatím jsem natrefil akorát na Puyo Puyo
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    NAGASAWA: hned jsem si na tebe vzpomněl - už máš?

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH: spánek se přeceňuje.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: jj vsak na tom systemu makali lidi z Atlusu a v titulcich meli uz u prvniho Ichibana desitky jmen z teamu Persony. Ten soubojak a sujimoni jsou peportovany mechaniky z P
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: ono to s tou Personou ma asi cim dal vic spolecnejch/podobnejch prvku, ale to vite lip vy. ja sem tomu bohuzel tolik nedal, ale prijde mi to tak. trochu to UI (obliceje s healthbarama v pravym rohu obrazovky napr.) ruzny ty kecani v baru treba. ted tyhle sujimoni...nevim. mozna toe vsude mozne...
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: jj pripadam si pri tom šlechtění, slučování, boostování a spol., jako v Personě.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    NAGASAWA: tam sou slusny kreatury! :D nejvic se mi libi asi ty ve spacaku :))
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    BOBESH: Končím patou epizodu. Času málo, nespěchám. Drtim Sujimon ligu.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    LEFTY: woow! :O si tomu slusne nalozil! musim pohnout! :)

    LEFTY
    LEFTY --- ---
    BOBESH: já jsem ve finální kapitole, teď ještě grindím dungeon.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    jak ste na tom plantaznici? ja vcera nacal 11. kapitolu. 65 hodin cca.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    a tohodle ste chytli? mimo trolej! :D

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    "Adachi stoupni si sem nenapadne!" :))

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    sesly se mi v albu dvojice :))







    LEFTY
    LEFTY --- ---
    a napoprvé.
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    LEFTY: wooohooo tak to gratz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam