• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITKlub lidí, co nemohou zapomenout na své EX
    ...Tento klub je pro lidi, co nedokážou zapomenout na své ex přítelkyně a ex přítele. 1. Je to už několik let a Tobě se o oné osobě stále zdá? 2. Potkáváš onu osobu denně na ulicích ve tvářích zcela cizích lidí? 3. Navazuješ nové vztahy, ale pořád to prostě "není ono" ? Pak je tento klub pro Tebe a jsi zde upřímně Vítaná a Vítaný. Proisím, než začneš reagovat je slušností uvést svou zkušenost. - SLOVO "FŇUKAT" JE V TOMTO AUDITKU TABU. Zaručuji maximální svobodu projevu bez případných urážek a napadání.
    rozbalit záhlaví
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    DODEKAHEDRON: ok, chapu
    DODEKAHEDRON
    DODEKAHEDRON --- ---
    AAHHWISEGUY: jo sorry, autocenzura..
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    tady se neco smazalo?
    NYA
    NYA --- ---
    CROMWELL: v tomhle případě se spíš kondoluje, než gratuluje..
    NYA
    NYA --- ---
    CROMWELL: tak to já chápu, taky mám :)
    NYA
    NYA --- ---
    CROMWELL: no ne, on s ní byl, aby ji mohl říkat, co všechno dělá špatně, ne.. :)
    NYA
    NYA --- ---
    DODEKAHEDRON: pardon, myslela jsem tenhle odkaz. Ten druhej je dobrej taky

    Zpočátku jsem se cítila jako hvězda, pak přišlo peklo, říká žena o životě s narcisem | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/zpocatku-jsem-se-citila-jako-hvezda-pak-prislo-peklo-rika-zena-o-zivote-s-8577850?player=on
    NYA
    NYA --- ---
    DODEKAHEDRON: taková kritika není normální. Neměl narcistni poruchu? Z takového vztahu se člověk musí doslova vyléčit..

    Za grandiózním Já je skrytá obrovská nejistota, léčba narcismu trvá roky, říká psycholožka | Radio Wave
    https://wave.rozhlas.cz/za-grandioznim-ja-je-skryta-obrovska-nejistota-lecba-narcismu-trva-roky-rika-8573146
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    AAHHWISEGUY: takze po mesici a neco musim rict, ze jsem se tim videem nepoucil - furt jsem se pres to neprenesl a furt bych tomu daval sance, i kdyz mi vsichni jen rikaji: ne, dost, honis se jen za predstavou, ktera tam neni...
    MONROE
    MONROE --- ---
    FIYAH: Ona si radej zaleze kdyz se ji neco nelibi, pocity bezne neventiluje a jemu by to rozhodne nerekla. Na to ji dost dobre znam. Ma rada svuj klid.

    Dekuju!
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    MONROE: tak to se s nicim nijak nevylucuje, jen me to napadlo. Ja si osobne myslim, ze by rodice, kdyz jim deti vyrostou (takle bych si to sama prala) meli cestovat, okopavat zahonek, makat na plachetnici/motorce a ja nevim co, jen ne se angazovat v zachrane deti. Minimalne jim ti davaj najevo, ze jim musi pomoct, jinak to samy nezvladnou ale to uz sem asi nepatri. Drzim ti palce tak ci onak:)
    MONROE
    MONROE --- ---
    FIYAH: Bydlel u ni. Takze tam jezdili jen na mavstevy.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    MONROE: ironie by byla, kdyby jejich vztah krachnul, protoze se maminka moc stelovala do jejich soukromy..
    MONROE
    MONROE --- ---
    Tak uz jsem prochazela jistym "smirenim se" a hle, rozesel se svou pritelkyni, jeho mama me prosi, at ho dam do kupy, ze se mnou byl stastnej, ze ja vim jak na nej..

    Docela mi to dela vitr v hlave.
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    NYA: já se po rozchodu který jsem tu avizoval, "skoro" rozbrečel u své bývalé terapeutky. místo toho aby mě to nechala prožít a proniknout slzy, kterým dám průchod ven tak jednou za deset let, zahlásila: "KLIDNĚ SI TU POBREČTE, TADY CHLAPI ČASTO BREČEJ," což bylo v tý chvíli fakt nevhodný a zpětně bych jí jako terapeutovi rád dal aspoň facku.
    NYA
    NYA --- ---
    AAHHWISEGUY: noo, je jasný, že to chce nějakej čas. mně ale teda na rozchod vždycky nejlíp pomohlo (nejdřív si teda trochu poplakat, ale nepřehánět to) dát si nějakej psychedelickej výlet a nabrnknout si milence.
    člověka to přehodí do nových kolejí :)

    akorát pozor, jak se udělá člověku dobře, tak se občas stane, že se ex ozve, že by chtěl zkusit comeback. na to pozor, je to past :))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nemůžu zapomenout a točim se jako správnej závislák v kruhu výčitek, co jsem všechno udělal blbě, že to dopadlo jak to dopadlo... a našel jsem na YT nějaký "tedtalk" jak se dostat přes zlomený srdce ---- a radí tam nenabíjet se hezkejma vzpomínkama, netrýznit se jima, ale snažit se přes to dostat a mít po ruce seznam co všechno špatnýho ten druhej dělal a či mi ubližoval a připomínat si to kdykoliv přijde touha po blízkosti... tak jsem to začal sepisovat, jsem v tom jen chvíli a už teď je to vydatný... zkoušel jste to někdo? co vám pomohlo?

    How to fix a broken heart | Guy Winch
    https://www.youtube.com/watch?v=k0GQSJrpVhM&ab_channel=TED
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    GLOBALISTA: tvl tak ted jeste musim bojovat s komplexem... za me to teda celkem sedi a dekuju za tento odkaz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULUU: :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam