• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITKlub lidí, co nemohou zapomenout na své EX
    NYA
    NYA --- ---
    AAHHWISEGUY: noo, je jasný, že to chce nějakej čas. mně ale teda na rozchod vždycky nejlíp pomohlo (nejdřív si teda trochu poplakat, ale nepřehánět to) dát si nějakej psychedelickej výlet a nabrnknout si milence.
    člověka to přehodí do nových kolejí :)

    akorát pozor, jak se udělá člověku dobře, tak se občas stane, že se ex ozve, že by chtěl zkusit comeback. na to pozor, je to past :))
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    nemůžu zapomenout a točim se jako správnej závislák v kruhu výčitek, co jsem všechno udělal blbě, že to dopadlo jak to dopadlo... a našel jsem na YT nějaký "tedtalk" jak se dostat přes zlomený srdce ---- a radí tam nenabíjet se hezkejma vzpomínkama, netrýznit se jima, ale snažit se přes to dostat a mít po ruce seznam co všechno špatnýho ten druhej dělal a či mi ubližoval a připomínat si to kdykoliv přijde touha po blízkosti... tak jsem to začal sepisovat, jsem v tom jen chvíli a už teď je to vydatný... zkoušel jste to někdo? co vám pomohlo?

    How to fix a broken heart | Guy Winch
    https://www.youtube.com/watch?v=k0GQSJrpVhM&ab_channel=TED
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    GLOBALISTA: tvl tak ted jeste musim bojovat s komplexem... za me to teda celkem sedi a dekuju za tento odkaz
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ZUULUU: :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    twl zuuluu nemaz ty prispevky kdo to ma cist sakra.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SUBVERSION: U té nevěry je problém, že dost často ten podvádějící si potřebuje sám před sebou ospravedlnit, proč selhal / nedal původní vztah (echt častý jev u mužů, nic ve zlém). Takže si potřebuje partnera zošklivit / přehodit vinu / smazat výčitky svědomí.
    A začne být hnusný.

    Ale i tohle období se dá smazat a oběma stranám něco dát.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    MILOSHIT: klin klinem, ale i tak, drzim palce, pesti a ja nevim co. Jednou pochopis, ze si toho zaslouzis hodne a nejvic si toho muzes dat jedine sam sobe. I tak mam za tebe radost,)
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    ILLUZE: kompromisem myslim zivot s ALE :) ma ji rad, ale mlati ji. je na nej vetsinou hodna, ale ve spolecnosti ho ponizuje. atd

    ad respekt: myslela jsem asi spis respekt na osobnostni urovni.. napriklad: nemohla bych byt s nekym kdo sem tam hodi nejaky nackoidni proslov, nebo cokoliv jineho s cim bytostne nesouhlasim. Takovyten intelektualne-socialni aspekt :)

    ad povadeni: no tam respekt obvykle mizi, ze jo, tezce jde si vazit nekoho kdo ti rozbil srdce.. ale je pravda ze to lidi kolikat zvladnou i tak
    HIMLHERGOT
    HIMLHERGOT --- ---
    MILOSHIT: tak aby to zapominani pak nebylo jeste narocnejsi..;)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    ...já bych chtěl jen říci, že můj problém nakonec přebila jiná slečna, jejíž oči jsou ještě hnědější než ty bývalé, její koníčky jsou ještě zajímavější a její postava je ještě krásnější. Myslím že nakonec to tak dopadne často, že lidé "přebijí" vztah jiným vztahem, a jenom si přeju aby měl šanci to zažít každý.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    SUBVERSION: Jenže láska má spoustu podob.
    Stejně tak lidé k sobě mohou mít vzájemný respekt, i když jsou k sobě chvílemi dost hnusní.
    A upřímně - s tím vzájemným respektem to je dost podobné jako s láskou - jsou období, kdy tam je. Hmatelný. A jsou období, kdy mizí, dokonce vymizí naprosto. Vezmi si třeba manželství, která trvají desítky let, ale prostě v jednu chvíli dojde na nevěru, oni se rozejdou. A zase se k sobě vrátí.


    SUBVERSION: Co myslíš tím kompromisem?
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    FIYAH: skvělá
    ACIDQA: nějaké pointy má, ale ten adhd style projev je brutal, kouká se na to blbě no) To dvouhodinové video by se dalo zkrátit na 10 minut bez ztráty smyslu
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    Z videi me bavila tato pani, ona ani neni buhvi jaka youtuberka, prijde mi dost v poho.
    https://m.youtube.com/watch?v=YdKrTs39X2U
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRASECI_SOIREE: pravda nepravda, formu at si strci do riti
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ACIDQA: exota jsem vypnul po 3 minutě
    SUBVERSION
    SUBVERSION --- ---
    PRASECI_SOIREE: nedalo mi to a zeptala jsem se jestli mi poví tajemství věčného štěstí ve vztahu :) spolu od 25let, 2 děti. Říkali s úsměvem že se občas taky na něčem nezhodnou, a že to není tak růžové jak se zdá. =)

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRASECI_SOIREE: N vidíš. Já mluvil o "choutkách", jak jsi psal v příspěvku před tímhle.
    Jinak, ok (když jsi srovnanej s tím, že Tě uviděj s milenkou a naprášej to partnerce/manželce... ;).
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRASECI_SOIREE: Protože kdyby to byly choutky, tak o tom nevíš...?
    Sešli by se v soukromí, užili si, rozešli se,
    a příště znova a zase v soukromí,
    a neplýtvali by časem na nějaké láskyplné omuckávání v mhd, které dělají velmi dlouhodobí partneři (a většinou automaticky)...?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam