• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MILOSHITKlub lidí, co nemohou zapomenout na své EX
    MONROE
    MONROE --- ---
    PRASECI_SOIREE: Asi to i diky hpo vnimam jinak, nevim.

    Zdravotni potize uz mam tolik let, ze me nic moc uz neprekvapi. :)
    Od toho prispevku jsem se zas pohnula k lepsimu, ac je dost okolnosti ktery mi nepreji. Hodne mi pomaha, ze se vracim k psani.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PRASECI_SOIREE: zatim vsechny co znam osobne spravil cas a detox, ale nekteri nejmenovani ten optimismus trosku kazi. A ne ze by nevedeli oc jde, proste to je problem
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MONROE: ale delej si co chces a uznas za vhodny, jen si pak nestezuj, ze ti nejde kolik z hlavy.
    Jak vidno, nekterym to nejde ani po kratkym vzhtahu leta letouci a vsechny rady malo platny.
    Pak jsou lidi, co na tom chtej zamakat a nezivit ten obraz ex v sobe a proty plati ruzny rady. Ale zaruceny nema nikdo nic
    MONROE
    MONROE --- ---
    A tady nejde o to, Nechci. Ale proste nerada se tlacim do ruznych pocitu, co citim uprimne a pak mi nekdo napise, at se na to vyseru.
    Presto nekdo to nechava proste plout. :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    PALEONTOLOG: Zas tak to hrotit nebudu. :)))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V tom pripade doporucuju zalozit klub Nechci zapomenout na sveho ex :)
    MONROE
    MONROE --- ---
    PRASECI_SOIREE: Jsem v tom jina.
    Rekli jsme si, ze zustaneme kamarady. Proc ne. Preju mu, on preje me. Ty roky zivota nevymizi lusknutim prstem a ja vlastne ani nechci.
    Jsem rada ze o nem obcas vim.

    Jsem introvert, takze nejaky lidi a tak me nelakaji. Obcas udelam filmovej vecer a i to je pro me ted zatezujici (hodne stresovy obdobi).

    Ja se smirila s tim, ze nekdo se ti do srdce vryje vic nez kdokoliv jinej.
    S nekym se citis jako doma.
    Jasne, je to klise "Ten pravej" ale ja nic neocekavam.

    Kdyz se za nejaky roky potkame, pozdravime se, treba si pokecame.

    Mozna delam dle tebe spatne, ale ja to mysleni mm jinde. I s hodne vecma jsem se smirila.
    Ze bude mit pritelkyne, etc.

    A ze je "mamanek" mi nevadi, ac porad zije u nemocne matky a pomaha ji s chodem domacnosti kdyz je potreba.
    To spis ocenuju, nez aby ji v tom nechal jak jeho sestra.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MILOSHIT: sklony k narcismu jsou normálka. Mně vychoval totální narcis takže ty sklony mám taky. No co zbývá asi s tím budeme žít do konce života. Stačí si přečíst nějaké knihy o sebelásce a respektování a vykašlat se na to co nás učili rodiče a prostě si uvědomit, že když mě bude rodič učit blbosti tak ho nemám brát vážně.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, auditko presne pro me.

    Je to trretim rokem, co nemuzu zapomenout.
    Myslim, ze jsem si par fazemi dosla, me blizke tim otravuji, ac o tom mluvim minimalne.
    Nikdo mi nerozumi a jen slysim "Jsi mlada.", "Uz na nej prece nemuzes myslet".., etc.

    Tak uz mlcim, dusim to v sobe.

    Je pravda, ze jsme v kontaktu a on si nasel zenu vekove podobnou me matce.
    Zprvu me to dostalo do kolen.

    Aktualni stav: napsal mi uprimne, s zenou asi neni, to, jakej byl (spolecensky, vysmaty, tvorici, radujici se z malickosti..,) je fuc.
    Zbylo jen vyhoreni.

    Tohle jsem cetla uz ve stadiu "Je mi jedno s kym a kde ses, hlavne bud stastny a sam sebou.".

    Vidim ho vsude. Porad se mi svira zaludek, citim i ty pomyslny motylky.

    Zatim myslet hlavou a cas vubec nepomahaji.
    Prijdu si divna.
    FIYAH
    FIYAH --- ---
    ZUULUU: tohle za me tesat do kamene a moc dekuju zes to dost rozvedla.

    Kdyz neco pozorujes, nejsi soucasti. Energije vynalozena na odstup a rozpitvoreni problemu, je to co nas deli na dva tabory, ty co chteji a ty co "by" chteli.
    N_I
    N_I --- ---
    ZUULUU: asi je...ono bolest se dá blbě měřit...a může být možná stejně hluboká i z rozchodu..přece jen možná v tomto pomáhá jistá ptačí perspektiva a podívání se na to z 50m nad námi....zkusit sám sebe vidět ptačíma očima...

    N_I
    N_I --- ---
    MILOSHIT: jinak to je mozna blbej primer..ale z hlediska triera a antikrista je tva bolest krze studentku jen bzuceni mouchy.....
    YMLADRIS
    YMLADRIS --- ---
    VERONIKA22: je to ta kniha co jsi zminovala, ale v anglictine. mela jsem to zrovna stazeny na PC. taky mi to tady na nyxu nejde otevrit, nevim proc. pro pripadne zajemce ke stazeni tedy napr. zde https://libgen.is/search.php?req=daughters+McBride
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    YMLADRIS: a co to je jak to mám otevřít? a nebo ten odkaz není celý
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ZUULUU: Hele, proste no offense.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ZUULUU: Necil se. v pohode. Diskuze na nyxu neni hadka na facebooku, nebo tak ;) (doufam)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Me napadl takovy obraz. Je to videt tak jednou za rok, nebo mozna vic, ale ne o moc.

    Jsou to dedecek s babickou, kteri se treba v autobuse nebo nekde laskyplne dotykaji, objimaji,...

    Nevim, nechci generalizovat, ale jinak vetsina “lasek” konci tim, ze po 15 letech jste ruzne kvalitne sehrani spolubydlici...

    Mozna jsem cynik, ale ten obraz fakt vidavam, jen hrozne malo casto.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ZUULUU: Jako chapu co chces rict, ale v principu mi to pripomina postoj typu:
    “Aha, deprese mayor, az jako suicidalni? Aaa pan je katatonickej? A hele, nechtel by ses jit projit do parku a bejt chvili stastnej? Me to treba pomaha. Vlastne jsem dik tomu depresi nikdy nezazil.”

    Ja mam totiz trochu dojem, bez nejakych dukazu k podlozeni, ovsem.
    Ze vetsina lidi si plete lasku se zamilovanosti nebo i chticem. A pak, kdyz uz to teda nejak zas tak nemaka, bud si zvyknou, nebo se rozejdou a dobry.

    Laska jako koncept tedy neni nijak stara, je to snad az nejaky pozdnejsi stredovek, ci co. Ale myslim, ze ten stav byti existuje a bude to podobne treba extazi, gnozi, genialite,... proste nejde rict, ze to neni, hodne se to odlisuje od bezne zkutecnosti a klidne to muze byt naprosto mimo poznani hodne lidi, spis vetsiny.

    Nechci to juplne mychat, aby to nevyznelo blbe, ale treba ne kazdej clovek je stalker a taky to existuje. A asi to bude uplne jinej zazitek, nez “chodil jsem s ni” (pravda, uz kvuli tomu, ze vyrok by mel znit neco jako “plyzil jsem se za ni”, ale to je offtopic)
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    N_I: tohle je strašný. dneska jsem to tu zahlídl už v ÚSTAVU a uvědomil si, že třeba by mi to ta moje studentka nejraději udělala taky. Že by mě viděla umírat a dala mi high five. On celkově ten koncept, že lidi se potkaj, prožijou spolu nejmagičtější a nejintenzivnější okamžiky a pak se najednou OPUSTÍ mi přijde celkově příšernej. Chtělo se mi říct, že někdo by o tom měl natočit horror. Ale už se vlastně stalo. Midsommar.
    AMANT
    AMANT --- ---
    ZUULUU: tak je to jen abstrahovana teorie zejo, neplati uplne presne na kazdyho cloveka, zalezi i na kulturnim pripadne nabozenskym (a v nejhorsim pripade politickym) prostredi:)

    souhlas s tim, ze ta energie z frustrace nebo nesaturace neceho se da sublimovat do umeni. nebo z bolesti. a na tom umeni je to pak poznat, ze je opravdovy. ostatne jsme se o tom prece uz svyho casu bavili:)

    a ano, taky mam dojem, ze clovek vetsinou pudove nejvic touzi po tom, co (jeste?) nema. ale to je asi nejaka zakladni vlastnost zivejch organismu, takovyto zer zer zer dokud muzes co se do tebe vejde, jinak budes sam sezran:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam