• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    NJALPOTUS
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNIHASH: Ja bejt skutecnej trumpovec, tak bych se pri shlednuti jeho performance a vyzyvani ke klidu toho dne ptal, kdo způsobil, že sám náčelník vydával tak zvrácené rozkazy? :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NJAL: myslíš toho pokusu o zteč Kapitolu dva roky zpátky? Jo jasný, to se nikdy nestalo, nikdo za to nemohl, a už rozhodně v tom nebyl namočenej Trump a půlka jeho magamagorů, který úspěšně vytáh do kongresu (který tady s oblibou cituješ jako zdroje pravdy čistící bažinu) a ta částka taky nesouhlasí.
    NJAL
    NJAL --- ---
    HONZA09: Nekdo, koho nezajimame, nebo kdo si mezi nami neumi/nechce vybrat dle sveho presvedceni.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    NJAL: Kdo je podle Tebe skutečnej normie?
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNIHASH: "Normalni lidi" (= bolsevicti posuci jako Ty) zase veri v krakatici Trumpova statniho prevratu, ten skutecnej normie si fakt nevybere :-))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NJAL: to je tím, že se tam nic nenašlo. Teda pro normální lidi, red-pilled altpravdivci si tam najdou aspoň pět novejch Hunterovejch notebooků.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Marjorie Taylor Greene Reveals Details of Investigation Into Joe Biden
    https://www.newsweek.com/marjorie-taylor-greene-reveals-details-investigation-joe-biden-1770674
    NJAL
    NJAL --- ---
    Hlavni je, mit veci dobre pojisteny! :-)

    NJAL
    NJAL --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    Pritizime

    FBI paid Twitter $3M for devoting staff to processing its requests | Daily Mail Online
    https://www.dailymail.co.uk/news/article-11558251/FBI-paid-Twitter-3M-devoting-staff-processing-requests.html
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Odlehčeme

    NJAL
    NJAL --- ---
    Twitter files jsou tak krasne pateckovy- Dorsey pod prisahou nelhal, opravdu na nikoho neuplatnovali "shadowbanning", protoze tomu rikali "visibility filtering" :-D Dokonale liberalni ptydepe.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    GLOBETROTTER: Kdokoli z dems pro tebe bude horší, ti přijatelní ti už přešli ke GOP :)
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    HWLLFFRDD: Myslím, že bych se opakoval, tohle jsme tu řešili už několikrát a dávno. Teď už bych samozřejmě Trumpa nevolil, pokud by proti němu nestál někdo ještě horší (to se ale samozřejmě nedá vyloučit).
    Jinak doporučuji přečíst tento rozhovor: https://www.lidovky.cz/relax/spisovatel-zid-tuvia-tenenbom-usa-ortodoxni-zid-izrael-mea-searim.A221206_150340_ln_magazin_ape?zdroj=LN_top
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HONZA09: to nevim, treba ti to tady vysvetli nejaky jeho fanousek.
    HONZA09
    HONZA09 --- ---
    VYHULENY_UFO: Může mi někdo vysvětlit proč není dávno ve vazbě? Tam neexistuje nic jako obava z pokračování v trestný činnosti?
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNIHASH: To bych nejdriv musel verit, ze tenhle "pokus o prevrat" planovala cela GOP napriklad. Puvodne jsem uvazoval, ze bych se takhle zeptal na limity Tvoje u druhe strany, ale pak jsem si uvedomil, ze s tim vsim nejspis souhlasis, tak to bude bezpredmetne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NJAL: někdy by mě fakt zajímalo, kde máš ty limity, kde si řekneš, jako mysleli jste to hoši dobře, ale provedení už bylo trošku přes čáru. Pokus o převrat to evidentně ještě není.
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNIHASH: Co jste si skupinove zodpovedeli v politbyru me osobne moc nezajima.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Já teda taky nechci, aby měl monopol na vládnutí třeba Filaův kabinet hrůz, ale v situaci, kdy proti němu jsou 2/3 ANO a 1/3 Okamurovců... no, přijde mi to jako celkem porovnatelná situace. Naštěstí to jsou jen 2 bloky, a ne skutečnej 2 party system, což je fakt mor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam