• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALIgrading
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Mám tu takovej divnej bug... v edit page mi všechno funguje, ve fusion všechno funguje., ale při renderu mi jedna fusion comp hlásí media offline. Když ji ale otevřu, tak všechno hraje jak má... wtf?:)
    ALI
    ALI --- ---
    vystrizek z novy reklamy na iphone 15 pro, ktery se vsichni dost smejou aka voila cinema! .)

    Voila cinema
    https://www.youtube.com/watch?v=V5cFCXiuV5k

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Od které verze? Jestli nejsem moc pozadu;)
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: no to tam urcite neni. ale na promazavani cache je tam ted nove pomerne praktickej tool.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: V nastavení jsem právě nic takového nenašel. No jednou za čas to prostě promáznu :)
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: nevim o tom. udelej mu partition, ale pak nebud prekvapenej, ze ti nejede playback .)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dnes mi v kanclu došlo místo na 2TB disku. Tak mažu a hledám a hle, davinci má 350 GB cache :)

    Lze to nějak omezit? Časově nebo velikostně?
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: napis do posty
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Ještě jsem to zkoušel a něco funguje, něco ne:(

    U těch audio tracks to funguje, ale u titulků (který mám jako Text+ na timeline) mi nejde najednou změnit třeba velikost nebo typ písma...
    ALI
    ALI --- ---
    ALI: oznacit klipy v timeline v editu
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: normalne oznacit a v inspektoru zmenit hodnotu nefunguje?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Prosimtě, nevěděl bys zda je možné upravit properties u více položek na timeline najednou?

    Jakože mám třeba titulky a najednou je potřeba změnit font. Moc mě neba klikat na každej zvlášť a xkrát psát dokola jednu věc :)

    Aktuálně mám třeba 12 wavů z TTS a potřebuju je trochu zrychlit a rád bych to udělal najednou :)

    Díky!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Jen ze zvědavosti, když udělám fusion comp v media pool, ale nehodím ji na timeline, změnit pak délku už nelze, co?

    Jedině že to hodim na timeline, upravím délku a hodím zpět do mediapool...?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI
    ALI --- ---
    FRK_R23: ,))

    procento je tvuj pritel
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Ooo jak dostanu "timeline_name" do názvu souboru?:))
    ALI
    ALI --- ---
    ALI: jeste co se tyce handbrake; tam me bavi, ze si muzu zaskrtnout codec tuning – grain/animation atd.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALI: Díky moc!
    ALI
    ALI --- ---
    treba se to nekomu bude hodit; takhle mam nastavenej dnxhr master na windowsech pro 90 % projektu (pokud to nejde do kina/dcp)

    ALI
    ALI --- ---
    optimized media, proxy, cache ostatni nemam zaskrtnuty nikdy, naopak vzdycky render best quality
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam